Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy főiskolai diplomával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy főiskolai diplomával rendelkező pasinak jobb esélyei vannak a nők terén, mint egy szakmunkást végzett pasinak?

Figyelt kérdés
Sok lány szereti, ha diplomás pasija van. Az már nem érdekli, hogy milyen a pasi belsőre, deha már összeszerencsétlenkedett egy diplomát is, akkor már jöhet kategóriának tartják. Persze ha nem ronda a pasi.
2012. febr. 28. 21:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

minden bizonnyal...miért ne.

de az már bizonyított, hogy akik felsőoktatásban tanultak azoknak sokkal tartósabb kapcsolatok volt, van, lesz mint pl a szak vagy általános iskolát végzett blablablablabla...embereknek.

2012. febr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csajfüggő...a szakmunkás csaj, aki csak aludni jár be a suliba, lehet, h leszarja a diplomád + van, akit zavar, ha a pasija sokkal-sokkal okosabb nála.
2012. febr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

semmi jelentösége nincs a végzettségnek.


Ribik közt a pénz számit, de a diploma még ottt se, normális lányok közt meg egyik se.


35/F

2012. febr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
A diploma hátrány, mert a nők 90%-a a primitív ostoba bunkókra bukik.
2012. febr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Saját véleményem az hogy tökmindegy, hogy van-e diplomája, csak jó legyen, hűséges és szeressen.

Egyébként én nagyon nem szeretem, ha valaki okosabb nálam, illetve nem is maga tény, (mert nagyon sok ilyen van nyilván :D) hanem, ha érezteti is. Az a sírba visz.

Egyetemre járok jelenleg, de a barátom szakácsnak tanul és semmi gondot nem okoz a dolog.

Szóval szerintem ez egyénfüggő :) 19/L

2012. febr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nincs összefüggés a kettő között.


Hiába van diplomája valakinek, ha mellé egy bunkó párosul. Inkább legyen mellettem egy ács.

2012. febr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
így van
2012. febr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én soha nem néztem, hogy ki milyen iskolát fejezett..
2012. febr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem a végzettségével megy randizni az ember:D Ha már ez a legfőbb szempont akkor nem is te, hanem a lehetőségeid érdekli. Pl., hogy mennyit kereshetsz.. Ne légy primitív és szeresd őket, meg tarts ki mellettük jóban-rosszban:) Ez az amire a normális nőknek leginkább szükségük van, legalábbis szerintem:)


27F

2012. febr. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Igen nálam jobb esélyei vannak. Nem is nagyon tudnék magam mellé elképzelni egy "szakmunkás, kéz kezi munkából megélő" embert. Mivel nekem is van diplomám, és nem aludni jártam be a suliba, aki leszarja mi lesz az életével és karrierjével, egy hasonló -hát csúnya szó, de- "szintű" pasira tartok igényt.
2012. febr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!