Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha belém élvez a fiú, hány %...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cukii_macii kérdése:

Ha belém élvez a fiú, hány % esélye van hogy teherbe esek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 29. 15:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nemed?
2012. febr. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50-50%
2012. febr. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Hova? Nagyon nem mindegy!
2012. febr. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
úgy értem hogy ha a hüvelyembe élvez
2012. febr. 29. 16:02
 5/13 anonim ***** válasza:
100 plusz-minusz 20%...
2012. febr. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A terhességek úgy jönnek létre, hogy a férfi a nő hüvelyébe élvez.
2012. febr. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A gyerekek úgy szoktak születni általában tehát sok esélyed van rá nagyon.
2012. febr. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
minimum 50%...
2012. febr. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha szedsz fogamzásgátlót: 3%

Ha nem: 80%

2012. febr. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
tudom, vannak ilyen adatok, hogy átlag minden 4. pete-sperma randiből lesz baba, nem mindegy, a ciklus melyik napján vagytok együtt, de ha valaki elmegy, hogy ilyenekről oktató könyvet vásároljon, az vegyen mellé három rugit, két kis kardigánt, egy téli babaszerkót, pelust, rengeteg vattát, és a gazdagok mellé hozzanak haza egy babakocsit, egy kiságyat, meg egy pelenkázót is. a pete kilökődése egy intenzívebb orgazmus miatt is bekövetkezhet, akár a menszesz alatt is! fiatal korban meg nagy az esély arra, hogy valaki teherbe essen, mert akkor a szervezete rengeteg idegszála erre van ráállva - hiszen fizikailag kb. ez a legjobb időszak, és ez az idő múlásával csökken. az sem garancia, ha vizsgálattal bebizonyították, hogy meddő a srác (kivételt képez ha átvágták a vezetéket): én úgy tudom - de légyszi javítsatok ki, ha nem így van - hogy legalább 50%-ának mozognia kell a mikroszkóp alatt a kis katonáknak, hogy fogamzóképes legyen valaki. csak arról a maradék 49>=%-ról nem beszél senki, de ez már csak az én egyéni lábjegyzetem.
2012. febr. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!