Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúknak miért a közönséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak miért a közönséges ribancok tetszenek?

Figyelt kérdés
Akik kiteszik a mellüket, feneküket, hosszú póthajuk van, szolis bőrük stb. Miért nem kellenek nektek a szolidabb, de csinos, nőies lányok?
2012. febr. 29. 16:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
kellenek
2012. febr. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
39%
ha valaki szolizik, attól még nem közönséges ribanc.
2012. febr. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
szerintem inkább kerüljük az általánosítást. én ugyan lány vagyok, de gyanítom, hogy az ilyen műcsajokra nem bukik olyan sok fiú (Cristofelt - rem. így írják - most mellőzöm. esetleg megbámulják a kirakott melleket, fenekeket, de azért igazán nem hibáztathatjuk őket (bár tudom, milyen bosszantó tud lenni). az a baj, hogy a szürke kisegereket nem veszi senki se észre.
2012. febr. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%

Jajjmár, megint egy megkeseredett lány, aki abban látja a párkapcsolati sikertelenségét, hogy nem egy ribnc.


Hát ide figyelj, engem sosem érdekeltek ezek a cicababák, mindig is természetesen szép, normális, értelmes, kedves lányt kerestem, de ilyenből meg kevés van. Marhára unalmas ez az egymásra mutogatás, hogy "uh a fiúknak ribik kellenek" "uh a lányoknak csak a nagyképű bmw-s gyökerek kellenek".

2012. febr. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
57%
Pitbull vagyok :D
2012. febr. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%

Nézd, ez a megkeseredett általánosítás nagyon ronda dolog.

Tudod én azt vettem észre, hogy a "szolídabb, de csinos, nőies" jelzőt azok használják akik nagyon messze vannak attól.

Én láttam már ilyen lányt akit leírsz és abban biztos vagyok, hogy semmi akadálya nem lenne, hogy elhívjam randira.


Az a baj, hogy eszméletlen sok nő állítja ezt magáról és csak a saját - női szemével - látja magát annak. Holott éppenséggel senki fantáziáját nem mozgatja meg.

Kövezz meg ezért, de a legtöb nő, akár csak itt a gyakorin is elmondhatja, hogy ha nem fogja meg valami a pasiban akkor nem is akar tőle semmit. Holott mind tudjuk a szerelem nem villámcsapásra jön... A legtöbb esetben.


Kell a külső vonzalom, főként a lányok részéről. Messze vizuálisabbak a férfiak. Ezért látod azt, hogy a ribancok kellenek nekünk. De tévedsz.

Mégpedig ott tévedsz, hogy leribancozod azokat a lányokat akik büszkék arra amijük van és nem szégyellik mutatni is. Nem a ruha teszi az embert. De sokkal vonzóbbá teszi. Attól, hogy valaki ribis ruhát vesz fel semmi összefüggésben nincs azzal, hogy belül milyen. Nekem ismerős körben is nem egy csaj van aki túlzottan is csajosan öltözködik, de mégis nem egy elszállt ribanc belül. Na ilyen lányok kellenek. Gyakorlatilag minden pasinak.

Kell az, hogy ha ránézek a barátnőmre egyből belémhasítson a kangörcs :D Ez fogja kialakítani a vonzalmat és a ragaszkodást. Enélkül halott dolog... Ha már "el kell fogadni valakit úgy ahogy van" az régen rossz.

Vagy úgy szereted ahogy van, mindenestül, vagy sehogy.



21F

2012. febr. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Nem szürke egerekre gondoltam, hanem normális, csinos nőkre.


Pl. ilyenre:


[link]


[link]


[link]


[link]


És vannak a számomra közönséges ribik, mint pl voksán virág, a gogo táncos külsejű, x-it-es ruhában járó nők. Szerintem nagyon gázosak, mégis ők kellenek a pasiknak.

2012. febr. 29. 17:04
 8/21 anonim ***** válasza:
13%
meeert!
2012. febr. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Azok akiket linkeltél szinte mind szolisak és kiteszik a mellüket. Miről beszélünk?


(Egyébként megjegyzem: a szép és okos csajokat a fiúk nem is merik megszólítani, mert félnek, hogy egy ilyen lány azonnal kikosarazhatja őket, mert bárkit megkaphat.)

2012. febr. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
70%

17:04: Ezek a nők is szépek. Kivéve a másodikat, az a ruha... Irtó gáz.


Amúgy ne szídd az x-it-es cuccokat, nagyon szexi ruhákat csinálnak :D:D:D

ÍTudod az a helyzet, hogy egy átlagos lány, átlagos öltözékben nem igazán vonza a figyelmet. Pontosan nekik találták ki a vadítóbb cuccokat.

2012. febr. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!