Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom hogy sokan kérdezték....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy sokan kérdezték. Hogyan kell csókolózni?

Figyelt kérdés
Sokankérdezték már de normális választ kérnék üziket is váok! Kinek milyen volt az első csók honnan tudta hogy kell csókolózni ilyenek! NORMÁLIS válaszokat előre is köszönöm!

2012. febr. 29. 19:23
 1/3 -=Koldus=- ***** válasza:
Jönni fog az magától, ne parázz!
2012. febr. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem az első csók egy kocsi hátsó ülésén történt, nagyon jó volt még ha én tapasztalatlan is voltam, a fiú kezdeményezett és minden ment magától, először egy kicsit nehézkesen de utána belejöttem és felvettem a fiú ritmusát :) neked is menni fog, nem kell rágörcsölni! :)
2012. febr. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen sokat segített! :D
2012. febr. 29. 19:33




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!