Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a leggázabb szexélmény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csonka János kérdése:

Mi volt a leggázabb szexélményetek?

Figyelt kérdés
Szóval kinek mi volt?:DNemet és kort is légyszi.
2012. febr. 29. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
sztem az a leggázabb h még nem szexeltem
2012. febr. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Legelöször amikor elveszítettem a szüzeségemet, 14 évesen, és lány vagyok :D

Féltem, és másfél óra múlva jöttem rá hogy itt az alkalom hogy vele legyek mindenhogy 7 hónap után :D

és féltem :S

Nagyon cikinek éreztem, mert féltem hogy fájni fog vagy valami :D

És fájt, és azért nem halk hangot adtam ki.

Szégyeltem.

Ez volt 2004.8.9-én :)

Azóta együtt vagyunk...

Több mint 8 éve :)

Mindig amikor szóba hozza az elsöt, inkább elterelem a szt mert szégyellek még vissza gondolni is :s

2012. febr. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor egyszer azt hittem hogy szexelni fogok, de aztán mégsem.
2012. febr. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor az exemmel összejöttünk egy alkalomra tavaly előtt nyáron.. Régi gyárépület mellett parkoltunk le a kocsival, és épp mielőtt végeztünk volna, megjelentek a távolban a rendőrök. A felsőmet fordítva, a nadrágomat kifordítva kaptam magamra, a srác csak a nadrágját tudta felvenni. Odaértek hozzánk a rend őrei, és hát persze, hogy a régi közös cimboránk volt szolgálatban. Csak irultunk-pirultunk és makogtunk mindhárman. 22L
2012. febr. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egyszer olvastam itt a gyakorin, hogy egy csaj telibef*sta a pasi arcát. vagy lehet, hogy fordítva volt és a fiú csinálta.. már nem emlékszem.:D
2012. febr. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!