Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatja az ember, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatja az ember, ha valakibe beleszeret, hogy Ő az igazi?

Figyelt kérdés
Azt szokták mondani, hogy az ember sokszor hiszi szerelmesnek magát, de csak 1x szerelmes úgy igazából.
2012. márc. 1. 08:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ezt a dumát arra találták inkább ki, hogy ne érezze totál hülyének magát az ember, mikor már az X.-edik szerelem is befuccsol. Könnyebb azt mondani rá, hogy "hát ez nem is volt szerelem", minthogy elismerje, hogy az volt és mégis véget ért.


Szerintem nincs igazi, van pár ember, akivel külsőleg-belsőleg "tökéletesek" lehetünk egymás számára, és boldog párkapcsolatban élhetünk akár életünk végéig, de ezt érezni kell. Összhang, megértés, lelki dolgok, vonzalom, stb.

2012. márc. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én váltig állítom,hogy igaz.Egyetlen egyszer voltam szerelmes igazán,de az csak egyirányú volt.Párkapcsolatom volt már most is van de az már nem az igazi szerelem.18L
2012. márc. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 monen válasza:
Jól mondják. Hidd el tudni fogod, ha igazán szerelembe esel, mert akkor sem nem tudsz, se nem akarsz majd mást az életben.
2017. aug. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!