Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy kicseszés lenne bosszúból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy kicseszés lenne bosszúból összedobni egy guminőre egy olyan illetőnek ki mindenki csajára rámászik?

Figyelt kérdés
A történet 3 éve kezdődött és elsőként én fedeztem fel, hogy egyik (volt) legjobb haverom kikezdett a csajommal és mikor megemlítettem neki a dolgot, hogy hagyja abba még neki állt feljebb és feketíteni próbált a csaj előtt. De nemcsak én éltem ezt át többen akik ismerjük a gyereket azoknak is valamilyen úton kikezdett a csajával esetleges unokatestvér illetve testvérrel és most érezzük az idejét annak, hogy meg kellene valahogyan ezt a tomboló csődört fékezni és emiatt meg akarnánk tréfálni egy ilyennel, de viszont nekem egy kicsit bűntudatom van miatta tényleg ekkora szemétség lenne?

2012. márc. 1. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Neked és sok más embernek szarul esett, megérdemelné a guminőt, de legalább használtat adjatok neki :)
2012. márc. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, csak egy jó poén, ennyi. Nem ártassz neki.
2012. márc. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem az, sőt elég enyhe, de azért poénos :D

(nincs olyan hogy "de viszont", e két szó ugyanazt jelenti, súlyos nyelvhelyességi hiba!)

[én a helyedbe pofán vágtam volna :D]

2012. márc. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem nem lenne szemétség! :) Ha ilyen kanos az illető akkor ideális "ajándék" lenne számára. Még örülne is neki! :). Bár ez attól is függ, hogy milyen a természete. Van aki csak röhögne rajta, mást meg iszonyat felidegesítene, hogy ilyen lekezelően bántok vele. Ez tőle függ!
2012. márc. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mmm, nem. egy egerfogot vegyetek neki es magyarazzzatok el hogy mikor a csajotokhoz kozeledik jusson eszebe az egerfogo.
2012. márc. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ussétek le a csaját...még ha nem is igaz..hagy higgye..legalább megtudja,milyen szar érzés.Elég elterjeszteni....
2012. márc. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!