Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől késhet a vérzésem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől késhet a vérzésem?

Figyelt kérdés

A legutóbbi vérzésem jan. 31-én kezdődött, és 7 napig tartott (nálam ez a normális).

Febr. 9-én és 16-án együtt voltam a párommal, de nem védekeztünk (csak a megszakításos módszerrel). 28 napos a ciklusom. Késik a menzeszem már 3 napja. Ma reggel megcsináltam egy tesztet (Pregimax Plusz – nagyon olcsó volt, én nem annyira bízok az ilyen olcsó tesztekben, de csak ez volt a patikában). A teszt negatívot mutatott (reggeli első vizelettel csináltam). Az utóbbi 1 hónapban nagyon sokat stresszeltem, elképzelhető, hogy ezért késik a vérzésem? Nem szokott ennyit késni, max. +/- 1 nap.


2012. márc. 2. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Na pontosan ugyanígy a nőgyógyásznál.

Dr. Segítniszeretnék Denemvagyoknőgyógyász

2012. márc. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem irigylem őket, el tudom képzelni, hogy egész nap ezt hallgatják...
2012. márc. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csinálj még egy tesztet. (DM-ben Rssmannban, Tesco-ban és egyéb helyeken is lehet kapni). Ha az is negatív, akkor vszínűleg nem vagy terhes.

De ha ennyire félsz a terhességtől, mi a büdös francért nem védekezel normálisan?

2012. márc. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Negatív tesztnél még lehetsz terhes, csak a pozitív nem téved. Nőgyógyász megmondja biztosra.
2012. márc. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!