Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velemenyt szeretnek. Baj az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velemenyt szeretnek. Baj az ha menstruacio kozbe szeretkezek?

Figyelt kérdés
Ojat is halottam hogy nem art meg az ellenkezojet is...
2012. márc. 2. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Fúúúj!
2012. márc. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Inkább nem kéne.
2012. márc. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 -=Koldus=- ***** válasza:
Ha egyikőtöket sem zavar akkor nem baj. Csak gumival csináljátok az a lényeg.
2012. márc. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Konklúzió: ne hallgatózz!
2012. márc. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
"ojat" xDD besírtam.. am bajnak nem baj csak undorító...pfúj..de hát nem mindenkinek lehet finom lelke...vki élvezi az ilyet..omg
2012. márc. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
FUJJJ!!!
2012. márc. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Centurio77 ***** válasza:
B@szki lehetnek szagok, látvány! De csináld nyugodtan, megérdemled!
2012. márc. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem túl egészséges, mert amikor menstruálsz, nyitva van a méhszáj (hogy ki tudjon jönni a vér), és ennek köszönhetően ilyenkor könnyebben feljutnak a baktériumok, kórokozók, ez pedig óvszer használatakor is fennáll, mert a pénisz "felnyomja" ezeket a rondaságokat... Nem halálos, de elég csúnya fertőzéseket lehet így összeszedni.


Másrészt én például távkapcsolatban élek, havonta 1× látjuk egymást a párommal, így ha pont akkor van meg nekem, akkor sem hagyjuk ki a szeretkezést :) A párom egyáltalán nem viszolyog tőle, max ilyenkor nincs orál.

2012. márc. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mi csak az első 2 napon csináljuk. utána a köv 3-4 napon nem, mert fájni szokott.
2012. márc. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!