Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz úgy rám?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek...

Van egy fiú, aki nagyon tetszik nekem. Egy suliba járunk, egy buszon utazunk. Ha bárhol meglát, végignéz rajtam, hirtelen elakad a lélegzete, meg ilyen hasonló dolgok...

Nagyon tetszik nekem, és úgy vonz magához, mint a mágnest.

De van neki barátnője... Most lesznek 6.-án 13hónapossak.

Nekem nagyon kell ez a pasi!

E közben írogat nekem pár osztálytársa, hogy meg szeretnének ismerni, és hogy nagyon tetszem nekik...

Az egyikkel jóba is lettem, nagyon kedves, aranyos,vicces.. De nekem ő csak barátként kell.

Megbántani nem szeretném, mert nincs hozzá szivem...

Mit tegyek ? És talán van rá esély, hogy szakítson a barátnőjével s együtt legyünk?

Miért néz ÚGY rám, ha van neki más ???


2012. márc. 2. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert részeg.
2012. márc. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenkinek jobb kell, mint amit érdemel, és így mindenki egyedül marad.

Az élet szép. :)

2012. márc. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézd, tuti nem jönnél ki jól abból, ha szétválasztanád a párocskát. Lehet, h csak beképzeled, h úgy néz rád, mert tetszik és ezt akarod. Próbálkozz mással, örülj neki, h ilyen sok mindenkinek bejössz.
2012. márc. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Feletsd el azt fiút,mert van barátnője.Keress másikat.

Te sem örülnél,ha lenne barátod és rámászna egy másik csaj.

2012. márc. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!