Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! Nektek ez bejön?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Nektek ez bejön?

Figyelt kérdés
ha egy lánynak buliba megtetszel,keresi a csja vele a szemkontaktust,mosolyog rá,kicsit így természetesen harapdálja a száját...ha neked is tetszik az adott csaj akkor odamész hozzá?
2012. márc. 2. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ.. Ha menni is alig bírok annyit ittam, akkor nem, de általában igen.
2012. márc. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Centurio77 ***** válasza:
Én akkor is odamegyek ha nem harapdálja a száját! Majd harapdálom én neki!
2012. márc. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha én tetszem neki, akkor miért másra mosolyog?

Dögöljek meg, ha értem.

2012. márc. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
miért mennék oda,ha egyszer nem nekem csinálja ezt,te rámásznál egy olyan pasira aki másnak teszi a szépet egy buliban?
2012. márc. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem,nem most olvasom hogy rosszul fogalmaztam ezeket a mosolyokat...annak a srácnak csinálnám aki bejön nekem,remélem így érthető :D
2012. márc. 2. 20:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Odamennék :)
2012. márc. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha jól néz ki a lány, akkor odamegyek. Bár legtöbbször ők jönnek oda hozzám, szóval kényelmesebb dolgom van, mert az ágyig nem nagyon kell megeröltetnem magam.
2012. márc. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez 100%, ilyen egyértelmű jelet ki nem hagynék, de ne lepődj meg ha odamegyek és lesmárollak. :D mármint most nem magam személyében beszélek érted.
2012. márc. 3. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!