Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha kicsit jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha kicsit jobban tisztelem a nőket mint az átlag emberek?

Figyelt kérdés
Ez abban nyilvánul meg hogy haverommal beszéltük hogy tetszike egy csaj ő rögtön benyögte d*gjam meg.De szerintem egy nő nem egy próba ruha amit csak úgy fel próbál egy ember .Szerintem egy kapcsolatba a szerelem a fonots és nem a k*rás .Szerintetek egy férfi szájából ez normális?Nem kéne egy szemét férfinak lennem aki kihasználja a nőket?mert én ezt valahogy nem tudom megtenni.
2009. jún. 8. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Örülök neked:D Már azt hittem,hogy nincsenek "normális"pasik,mert a többség csak meg akar b*szni egy nőt és utánna dobja de mire jó ez???

REMÉLEM ÉNIS TALÁLOK MAJD EGYSZER EGY ILYEN PASIT;)

2009. jún. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
MINT TE:D
2009. jún. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

már miért kéne szemét férfinak lenned?:D van elég sajnos.

abszolút normális vagy.

2009. jún. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

Nyugi én is ilyen vagyok csak ahogy az írásodból levettem egy picit idősebb vagyok tőled. Az én barátnőm, (most már menyasszonyom) teljesen odáig van, és mindegyik barátnője mondja, hogy ők is egy ilyen pasast akarnak amilyen én vagyok. ;-)


31/ffi

2009. jún. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
kicsit fiatalabb vagyok .Nemv vagyok az a csaj alázó.Szerintem egy kapcsolatnak vannak meghatározó eseményei ilyen a szeretkezés ha az nem szeretetből megy akkor semmi értelme.
2009. jún. 8. 15:26
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Én inkább azt kérdezném, hogy normális-e az a pasi, aki úgy tekint a nőkre, mint egy ruhadarabra. Tök normális vagy, sajnos egyre kevesebb manapság az olyan férfi, mint te. Ne törődj vele, hogy a haverjaid mit csinálnak/mondanak, attól, hogy te nem fektetsz le minden nap egy qrvát, ugyanolyan értékes vagy, sőt sokkal értékesebb, mint mások.
2009. jún. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Én is úgy látom, mint a kérdező.

Szerinted érdekel valakit? Túlságosan is tisztelem őket, lehet ezért nincs (és sose volt) kapcsolatom. Túl komolyan fogom fel a dolgokat.

Az viszont TÉNY és TAPASZTALAT, hogy hiába látom így a dolgot, nem vagyok a csajoknak bejövős..


Ha a kérdezőt vagy engem élőben látnátok, vagy csak egy képet, lefogadom, hogy mindjárt más véleményetek lenne. Mert az ilyen srácokat nem veszik észre, illetve hiába mondják, hogy ilyent szeretnének a lányok, valójában nem akarnak tőlük semmit.

2009. jún. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
18.31 Igazad van .Az ilyen srácok mint mi nem vagyunk kelendők a nők körébe .De inkább legyen 2 nőm mint egy csomó "felpróbált" akiknke fájdalamat okozok.
2009. jún. 8. 18:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Teljesen jó hozzáállás. S bár kevesebb hölgy, de mégis, így lehet mindjobban szeretni egymást egy kapcsolatban. Elég nagy esztelenség a "megalázó jellem", nincs a nőknek erre szüksége.
2009. júl. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!