Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak őszinte válaszát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak őszinte válaszát várom! Ha csak szexet akartok egy nőtől akkor töritek magatokat, hogy megismerjétek, randizgassatok vele?

Figyelt kérdés
2012. márc. 3. 08:09
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Nem, de ha elég jól néz ki a pasi, akkor úgyse tűnik fel, h csak meg akar dugni.
2012. márc. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, kivéve, ha csak ez úton kapom meg a szex-et.
2012. márc. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én konkrétan nem, de nagyon sok olyan férfi van, aki szinte bármit megtesz ezért, a nyakára jár, hazudozik neki.
2012. márc. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Gergo_30F ***** válasza:

szexet mindenképp akarunk.

...aztán ha megvan a szikra, lesz több is.

2012. márc. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Gergo_30F ***** válasza:
45%
persze ha nincs szex, nincs kapcsolat se. én max 5-10 találkáig várok, ha addig nem történik semmi, akkor nem akarjuk eléggé egymást.
2012. márc. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Dehogyis! Váltunk egy pár szót és már viszem szobára, mert kiráály vagyok!

Üdv! Barney Stinson

2012. márc. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

Imádom Barneyt :)

Mert ferge...most figyelj...teges :D

2012. márc. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!