Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő bókol, az azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő bókol, az azt jelenti, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Ha egy nő láthatóan sokat akar velem beszélgetni, és viszonylag rendszeresen elsüt velem kapcsolatban valamilyen dícséretet (szereti a humoromat, jól áll a ruhám stb.), akkor hogyan deríthetem ki, akar-e ezzel valamit sugallni?


(Nem udvarias viszonzásról van szó, én ha jól emlékszem, soha nem dícsértem meg semmilyét...)


Lehetőleg nőktől várnék válaszokat.


(Olvastam egy ellenkező irányú kérdést, az indította be a gondolkodásomat:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


2012. márc. 3. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
te miért nem dícsérted meg semmilyét?:(
2012. márc. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Például.
2012. márc. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kapd le
2012. márc. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bókolj neki te is és nézd az arcát, az sok mindent elárul. :)

A baráti társaságomban is megdicsérem, ha jól áll valamelyik srácnak a pulcsi, mégse akarok vele kikezdeni.

Az már inkább arra utalhat hogy bejössz neki, ha belső tulajdonságodat dicséri. :)

2012. márc. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hú, de gyorsak vagytok :)


1. Duplacsavar, bonyolult. Csak annak szoktam bókolni, aki NEM tetszik. Aki tetszik, annál összetetebb eszközöket használok, mint a szembedícsérés. Róla még nem döntöttem el, hogy hová soroljam.

2. Köszönöm, ez hasznos volt.

3. Megvilágosodtam.

4. Ez tényleg fontos szempont, mostantól figyelni fogom pontosan mit is dícsér. Visszabókolni most nem akarok, nem az én stílusom (ld. 1. pont).

2012. márc. 3. 11:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor tetszel neki, ha a külsődet is dicséri.
2012. márc. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!