Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen feladatokat adnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen feladatokat adnátok egy készülő játékba? (+18)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Épp egy játékot csinálok (programozok) egy ivós játék az alapja, (nem kell ilyen durva "leiszom magam a földig", játékra gondolni) inkább vicces, meg társaság központú, mint "halálra iszom magam a detoxba".

A lényeg ebben a verzióban lesznek feladatok, és kéne nekem olyan feladat, miket az ivásokhoz lehetne párosítani. A játéknak 3 szint változata lesz, szóval lehet részegen elég vicceseket, meg a bátrabbaknak, már szexuálisabb feladatokat adni, hogy minél több kör ment le, annál viccesebb, esetleg furább, szexuálisabb, feladatok legyenek.

Amúgy 20 éves Fiú vagyok, mielőtt találgatna valaki is.

(JA! és ezt a pisi-kaki szexet nem akarom belevinni, szóval aki ebbe kezdene bele, ne is írja le.)


Köszönöm előre is a szépen megfogalmazott feladatokat. (:


Szép napot!


2012. márc. 3. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Felkerül a nevem a játékba?

Kicsit többet írhatnál a jáétkoról, hogy milyen fajta. mi a célja, története? Annyi, hogy leinni magunkat? De miért? Milyen a környezet úgy alapból? Kik az én barátaim, társaim és hol élek stb??

2012. márc. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem kerül fel senki neve a játékba, mert csak "otthoni" használatra fog először kikerülni, és ha beválik később talán megosztom.

Képzelj el egy sima futó alkalmazást ami bekér neveket, generál véletlenszerü számokat(dobókocka) és kiadja a feladatot, az éppen soron következő játékosnak. (kell hozzá hígított alkoholos ital pl boros kóla)

Ennek a játéknak van egy mindenhol játszható változata ami az alapja. Ezt a játékot 2 dobókockával kell játszani és némi emberrel, meg piával. Minden dobásnak van jelentősége, hogy ki iszik, vagy ha nem a dobó játékos dönti el. (most nem írom le ide a szabályokat) A lényeg hogy ki lehet szállni bármikor, és addig játsszuk amíg 2 ember marad, és ők győztek. (ez volt hogy 5 órán át tartott)

A célja csupán a szórakozás, pl egy társaság találkozik, vagy házibuliban játszanak vele többen. Közben sokat nevetünk, beszélgetünk és játszunk.

Az utolsó kérdésed mint: "Kik az én barátaim, társaim és hol élek stb??" -nem tudom értelmezni, úgyhogy fogalmazd meg kicsit úgy, hogy megértsem! :)

2012. márc. 3. 11:44
 3/6 anonim ***** válasza:

lennének "szerencse" kártyák?

hogy részegen ordibáltál ezért vegyél le egy ruha darabot

mire gondolsz?

2012. márc. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Napkiraly ***** válasza:

<NÉV1> szeretkezzen análisan <NÉV2>-vel

A nevek nem szerinti csoportosítása az izgalmasabb buli érdekében felesleges

2012. márc. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vidd ki a szemetet, 30 fekvőtámasz 20 guggolás és level up.
2012. márc. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó buli az, ahol a gép előtt görnyednek és kattintgatnak :P
2012. márc. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!