Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ti mennyire dobálóztok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti mennyire dobálóztok ezekkel a kijelentésekkel?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok, például, hogy megbízhatsz bennem vagy gondolatban mindig veled vagyok, fontos vagy nekem stb.


(Tudom, ez személyiségfüggő is.)


2012. márc. 3. 13:46
 1/8 Cartox válasza:
hát nem sűrűn. eddig 1 lánynak mondtam ezt.
2012. márc. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát jóbarátoknál ez alap!Párkapcsolatban pedig szintén:)
2012. márc. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Párkapcsolatra vonatkoztatva kérdezem.

2012. márc. 3. 13:50
 4/8 anonim ***** válasza:
17,5 évesen én eddig egy valakinek mondtam ezeket, és komolyan is gondoltam! nem dobálózok ilyenekkel! és nem 20 perc után mondtam ezeket...1,5 évig voltam a nővel...aki amúgy idősebb is volt nálam jóval.
2012. márc. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Párkapcsolatban akkor mondom, ha tényleg úgy is gondolom.

Volt már olyan kapcsolatom, amiben nem éreztem semmit az illető iránt, ezért kussoltam ezekről és nem is szerettem ha szóba jöttek, mert hazudni meg nem akartam.


Egyébként full levágós ha egy valaki erőltetett menetből mondja, vagyis meggyőzően tudja ezt hazudni, vagy ha tényleg úgy is érzni. Legalábbis nekem. Másoknál sajna nem, mert elég sok ismerősöm van, akit ott b*sznak át, ahol nem szégyellik.....


22/F

2012. márc. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
Gyakran, mert azt mondom a nőknek, amit hallani akarnak.
2012. márc. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is, a válaszokat!
2012. márc. 3. 14:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ilyeneket nem szoktam mondani, inkább arra törekszem, hogy az illető magától gondolja ezeket rólam. Hiába mondom, hogy megbízható vagyok, hogyha mindenki tudja, hogy nem. 25
2012. márc. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!