Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet élni társ nélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet élni társ nélkül?

Figyelt kérdés

Minden nap látok szép lányokat, sok közül bármelyiket szívesen megismerném, de mégsem szólíthatok le idegen lányokat az utcán. :/


Akkor mégis hogyan találhatnék olyan lányt, aki szeret engem és én is őt viszont?


Sajnos nem vagyok magas, se agyonra kigyúrt, csak egy átlagos fiú vagyok, akinek vannak érzelmei, vágyai, álmai, céljai.


A legnagyobb álmom egy normális, hűséges, kedves, megértő lány, aki a barátnőm lenne.


Minden nap érzem a hiányát egy társnak, sokszor látok párokat utcán sétálva, ölelkezve egymást csólolgatva és mindig rámtör a vágy, úgy lennék a helyükben.


Nincsenek nagy igényeim külsővel kapcsolatban, elég ha nem egy nagyon túlsúlyös az illető és van valami ami megfog az arcában.


Ennél sokkal fontosabb a jelleme egy lánynak


Huszonévesen miért ilyen nehéz párt találni?


2012. márc. 4. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Én autóból szoktam nézni őket miközben a zebrán tipegnek át előttem :D
2012. márc. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nehéz, de nem lehetetlen. Engem 31 évesen talált meg az akkor 33 éves leendő férjem. Viszont minden kapcsolat az első egy mondattal, a megszólítással kezdődik.
2012. márc. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nézd, ez nem így megy. Alapból be vagy fordulva, meg vagy zuhanva. Tisztán kivehető az írásodból, hogy nem csak azért írsz így mert negatív a téma, hanem azért mert te is az vagy. Szedd össze magad. Egy éve én is ezt a kérdést tettem fel magamnak minden nap. Aztán rájöttem, hogy van máshogyan is. Változott valami, de nem tudom mi, és alakultak a dolgok. Gondolj valami másra, hobbidra koncentrálj. Fősuli az remek dolog, hidd el. Ott lehet ismerkedni. Barátokat szerezz, ne barátnőt akarj. Szórakozóhelyet felejtsd el, szerintem ott nem lehet ismerkedni. Kocsma, és minden egyéb beülős hely. Ott lehet dumcsizni. Eleinte elhívsz néhány haverodat kocsmázni. Majd 2 hetente ismételtek. Előbb utóbb úgy is hív valaki új tagokat. Új emberek, új ismeretségek, új barátok... és egyszer valami barátod révén kijön egy barátnő. De csak akkor ha nem erre koncentrálsz.


Tudom ez így száraznak tűnik és rizsa. De hidd el nekem, jártam már ebben a cipőben, tudom. Ez így megy, sajnos. Szedd össze magad, fel a fejjel, jó? :)

2012. márc. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jól.
2012. márc. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha ilyen önsajnálatban élsz, nem csoda, ha nincs semmi kisugárzásod, és nem vesz észre senki. ezen változtass, fogadd el magad olyannak, amilyen vagy.
2012. márc. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon is vidám ember vagyok, haverokkal mindig jól poénkodunk.


Egyáltalán nem mutatom ki a való életen, milyen rossz is barátnő nélkül.


Eléggé elrejtem, szerintem sokan azt hiszik, hogy nem is kell ennek semmilyen lány, jól meg van egyedül.

2012. márc. 5. 00:04
 7/7 anonim válasza:
A titok c filmet ajánlom neked, mely szerint képes vagy magadhoz vonzani vágyaidat azzal, hogy hiszel benne teljesen biztosan hogy lesz 1 barátnőd, és látod magad vele csókolózni, együtt lenni, és úgy érzed mintha már meg is lenne. Éld át ezt az érzést, és ugy fognak alakulni a dolgok az életedben pár héten belül. Hidd el hogy igy van. A film jobban elmondja....
2012. márc. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!