Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bele lehet szeretni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet szeretni egy olyan lányba akit még nem láttam soha élőben?

Figyelt kérdés
November óta írogatok vele és már 1 hónapja csak rá gondolok.És nem tudom...Mindig boldog vagyok amikor rá gondolok pedig nem is találkoztam vele..(külföldön él ezért nem tudunk találkozni)lehetséges az,hogy belé szerettem ? 16f vagyok és ő is 16 éves
2012. márc. 5. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Láttál már róla képet? ha igen, elképzelhető

Am hol külföldön?:O

2012. márc. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet csak azért alakult ki benned ez az érzés, mert ő az első akinek te is bejössz?
2012. márc. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Velem is megtörtént már ez, nem láttam róla képet, de minden nap írtunk egymásnak.


De mi végül találkoztunk is és akkor még jobban beleszerettem.

2012. márc. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előző: úgy találkoztál vkivel h nemis láttál róla képet?:O Ez azért elég merész volt :O
2012. márc. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen.

És elárulom, hogy ez nem korfüggő, hanem embertípustól függ.

Sajnos és 30 évesen is képes voltam beleszeretni egy srácba, akivel nem is találkoztam. Borzasztó, hogy ilyen vagyok, utálom magam ezért!

2012. márc. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Simán.
2012. márc. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Németo.ba él és nem ő az első akinek bejövök mert már voltak barátnőim.De ő annyira aranyos lány!Nem olyan mint az átlag.Azon gondolkodom,hogy elmegyek dolgozni és nyáron elmegyek meglátogatom.Ja és igen láttam róla már képeket.De nem a kinézete fogott meg elöszőr nem is tetszett a lány.
2012. márc. 5. 17:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg h van -e nála hely még 1 v 2 embernek szállásnak, mert akk akár már most is indulhatunk ;)

Én csak városnézni mennék :)

2012. márc. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!