Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljöhet a "lovag"?

Figyelt kérdés
Buta kérdés de mindig arról álmodtam , hogy egyszer találkozok egy kedves ,okos , aranyos hűséges fiúval..Mennyi ennek az esélye?Jó van még időm erre de van esélyem találni egy ilyen fiút aki viszont szeret?
2012. márc. 5. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze,semmi sem lehetetlen!
2012. márc. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
és már meg is jött.itt vagyok XD
2012. márc. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 cathilina ***** válasza:
Gondolom valahol van ilyen pasi. A hátulütője, hogy ha találkozol is vele, annak az esélye, hogy még szabad és tetszel is neki elenyészően kicsi, viszont amíg rá vársz, elszalasztasz egy csomó kicsit tökéletlen, de rendes srácot.
2012. márc. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Számításaim szerint mintegy 3,67%.
2012. márc. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen van, de lehet busszal jön majd.
2012. márc. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

"kedves ,okos , aranyos hűséges fiúval"


Hogy hűséges-e az csak megismerkedés után jóval derül ki. Hogy okos-e, az elég relatív. Az aranyos és kedves fiúkat pedig soha nem kezelitek pasiként. Azt kezelitek pasiként, aki a seggetekre csap, tolakodik és hangosan kiröhög. Van rá esélyed, hogy találkozz vele, aztán valszeg észre se veszed, és inkább összejössz valami taplóval, aki szebben mosolyog és szépen ki van gyúrva. C'est la vie.

2012. márc. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hogyne találhatnál! Rengetegen vannak, csak jó helyen kell keresni, nem a diszkóban meg az ilyen alja helyeken, hanem mondjuk valami olyan helyen, ahol a hobbidat űzöd, én pl baranta edzésen találkoztam életem szerelmével.

A baráti körömben majdnem az összes srác kedves és aranyos és okos és hűséges.

Ezt csak a megcsömörlött kiégett feministák terjesztik, hogy nem létezik olyan pasi, akire te gondolsz, na de őszintén? Érdekel a véleményük? Érdekeljen néha a boldog és kiegyensúlyozott nők véleménye, akik évek óta együtt élnek a barátjukkal/férjükkel, és soha nem cserélnék le semmi pénzért.

Amúgy ha Pest közelében laksz, van számodra egy ajánlatom :DDDD aki éppen barátnőt keres ;)

2012. márc. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sok ilyen srác van, csak sajnos tí lányoknak nem igazán becsülitek meg öket. Ez a sok szép és jó belső tulajdonság bennem is megvan mégis a mainapig egyedül vagyok :(
2012. márc. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én egyetértenék az előttem posztolóval.

Hiába vagy Te kedves, okos, aranyos, megértő és gondoskodó, ez valamiért nem elég...

Összejöttem egy lánnyal, amit lehetett megtettem érte, borzasztóan szerettem, Ő is viszont, de neki ez nem volt elég. Valami hiányozhatott, amit Ő maga sem tud megfogalmazni a mai napig.

Szóval, vannak ilyen fiúk hidd el, és találhatsz is ilyet, de tényleg ne bulikban keresgéld.

Egy jó tanács... A szerelem elvakít, ha találsz egy fiút, aki tetszik és esetleg ismerőseid ismerik, azért kérdezd meg Tőlük is, hogy mit gondolnak róla. Nem azt mondom, hogy másokra halgass, mert a Te életed, de ha nagyon szeretsz valakit, a hibáit nem fogod észrevenni, amik a későbbiekben gondot jelenthetnek.

Sok sikert a keresésben, remélem megtalálod az "igazit".

20/F

2012. márc. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
El! Mi vagyunk rá a legjobb példa, tényleg olyan az életem a barátom mellett, mint egy népmese... Én vagyok a szegény ember legkisebb lánya (még csak nem is a világszép fajtából!), és mintegy véletlenül a nyakamon maradt a szép szőke herceg :)) De tényleg. Úgyhogy ilyen van, ne add fel :) Hasonló jókat kívánok neked!
2012. márc. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!