Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak neki szülinapjára? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki szülinapjára? Ha igen, mit?

Figyelt kérdés
Egy ideje levelezek egy sráccal. Az utóbbi időben azonban nem ír nekem, és folyton eltűnik..mikor utoljára próbáltam írni neki,nem válaszolt.. Ma viszont szülinapja (és névnapja is) van és gondolkodom hogy írjak-e neki.. esetleg odaírnám hogy kár hogy nem beszéltünk rég, meg írhatna ha gondolja.. de nem akarom hogy azt higyje zaklatom vagy ilyenek..
2012. márc. 6. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
írhatsz neki, de ha én így hanyagolok egy lányt, az azt jelenti, hogy nem igazán érdekel. de amúgy írja, ha ez megnyugtat...
2012. márc. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy szülinapi köszöntést nem lehet zaklatásnak venni, ez figyelmesség. Olyanoknak is írhatunk szülinapján, akikkel épp csak egy suliba járunk. Szerintem a köszöntésen kívül mást ne írj, mert valószínűleg ő nem akar semmit tőled.
2012. márc. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Dávidmester13 ***** válasza:
24%
szerintem írj neki min. udvariasságól is hogy lássa nem felejtetted el! ennyit mindenképp... ha további tanácsra lenne szüks. írj üzenetet :D !
2012. márc. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha írtál neki és ő nem írt az teljesen egyértelmű.

Biztosan másik projekten dolgozik.

2012. márc. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
és mégis hogy hívják? Leonóra vagy Inez? xd
2012. márc. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!