Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erre légyszíves adjatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Batta Szilvia kérdése:

Erre légyszíves adjatok választ bele csavarodtam nem tudom hogy mit tegyek ÉN nagyon szeretem ŐT na és Ő engem?

Figyelt kérdés
Jó vele lenni együtt lenni meg minden de sokszor elő fordul hogy üvegezni akar 20-lánnyal 2-Ő csaj de úgy hogy én is benne legyek miért jó neki hogy látja hogy szenvedek szerintem futó kalandból legyen 2-ő csaj nem egy komoly kapcsolatba :( :@@
2012. márc. 6. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Várj, próbálom értelmezni. Tehát. Te vagy a lány, és csak azért akar a barátod üvegezni, hogy te szenvedj? Hogy ha mással kiforgat vmi jót, akkor te végignézd, ahogy más csajjal csinálja? Hát, szerintem lapát.
2012. márc. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy én nagyon szeretem és ha el dobom jobban fáj :( ohh a fenébe már
2012. márc. 6. 23:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Jó, és szerinted a kívülállóknak mit mond el rólad az, hogy tűröd, hogy az aktuális barátod másokkal kavargat? Hogy hagyod, hogy veled ezt tegyék?
2012. márc. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor nincs más csak az hogy lapátra tegyem :'( nehéz lesz de meg teszem :'((((
2012. márc. 6. 23:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Sok sikert.
2012. márc. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :) :(
2012. márc. 6. 23:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Jól döntöttél egy olyan kapcsolatnak ahol szenvedsz nincs értelme.
2012. márc. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ebbe sajnos igazad van :'(
2012. márc. 6. 23:56




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!