Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a barátnőmne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátnőmnek hogy vonzanak a női lábfejek?

Figyelt kérdés

Üdv. Én egy 16 éves fiú vagyok, van egy stabil jó párkapcsolatom egy velem egykorú lánnyal. 8 hónapja vagyunk együtt. Valahogy megakarom mondani neki hogy tetszenek a női lábak, és hogy nagyon tetszik nekem a lába. Megszeretném neki mondani mivel nemakarok eltitkolni előle dolgokat, és szeretném kiélni az ilyen hajlamomat. Csak félek, hogy ki fog röhögni, vagy gusztustalannak találja... Ettől iszonyatosan félek.

Gondoltam arra hogy talán úgy kéne elmondani neki hogy mostanság izgat a lába, vagy hogy mostanság kezd tetszeni a lábfeje. Vagy ilyesmi.


Lécci kort és nemet is írjatok!


16/F


2012. márc. 7. 14:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanmár, mondd el neki nyugodtan. Ez a fétised, van akinek a mellek azok, neked ez, semmi gond nincs vele. Barátnőd sztem értékelni fogja, hogy még a lába is tetszik neked :)
2012. márc. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ja igen 21/F
2012. márc. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1. Köszi.:) Egy kicsi bátorságot adtál.

2. Mire igen? Erre? "Gondoltam arra hogy talán úgy kéne elmondani neki hogy mostanság izgat a lába, vagy hogy mostanság kezd tetszeni a lábfeje. Vagy ilyesmi."

2012. márc. 7. 14:50
 4/17 anonim ***** válasza:
mindkettő én voltam :D csak írtad hogy kort és nemet is írjunk, azért írtam, hogy ja igen, mert az lemeradt :D
2012. márc. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 menta34 ***** válasza:
100%
fürdőkádban egymással szemben?:) csak megemeled és csodálod, stb. :)
2012. márc. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

1. Jaa értem..:D

2. Az nagyoon nagyon jóó lehet.:) Remélem ha elmondom neki a dolgot, kényeztethetem a lábacskáit kedvemre..:))

2012. márc. 7. 14:59
 7/17 anonim ***** válasza:

Én Wellnessben dolgoztam és az emberek ngy részének gusztustalan lába van. Az életvitel miatt. De nekem is lábfétisem van, imádom a női lábfejeket.


Szóval először győződj meg róla, ohgy egészséges-e.

2012. márc. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Egészséges perszee..:) Nagyon gyönyörzetes és ápolt lábacskája van, szép festett körmökkel.:)
2012. márc. 7. 15:01
 9/17 /Anita_'94/ ***** válasza:
100%
Csak az övét említsd, ne azt, hogy bolondulsz a lábakért. Dicsérd meg milyen szép, próbáld megmasszírozni neki, ha lehet fürdés közben/után, hogy ne érezze magát zavarban és adj rá egy puszit. Ha nem tiltakozik, jó esélyed van.
2012. márc. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Énis erre gondoltam Anita.:) Csak az övét akarom említeni. Megdicsérem stb., és ha engedi és belemegy a dologba kényeztetem a lábát..:) Lábmasszázs, puszilgatás.:)
2012. márc. 7. 15:45
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!