Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavar ha egy lánynak nagy a feneke?

Figyelt kérdés

2012. márc. 8. 01:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, zavaró. Nem tetszik annyira a nagy fenék.
2012. márc. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mit nevezünk nagynak attól függ .


A kifolyik a ruhájából tipusú formátlan mázsa körüli "csodákat" elkerülöm, az igaz , de eddig minden barátnömnek vagy kis melle, vagy nagy feneke, vagy vastag combja, vagy seszinü haja, vagy narancsbörös hasa, stb. volt, szerintük.

2012. márc. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én alapból a törékenyebb, vékonyabb lányokra bukom, szóval nekem sem jön be az igazán nagy fenék.


De ha élőben látnáálak akkor tudnék biztosat mondani.

2012. márc. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

hát ha ilyen akkor király


[link]

2012. márc. 8. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
könnyű elmondani a legjobb véleményt mert könnyen rá lehet jönni 2 lehetséges megoldása van. mivel nem tudni mekkora de ha te normálisnak ítéled meg és közbe sok pasi megnézi esetleg még rá is szól akkor jó. ha nem mert félnek de te mondjuk már több éve de minimum 2 sportolsz táncolsz vmit akkor is jó. máskülönben kizárva
2012. márc. 8. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nagy kofferba jó pakolni.csak ciki vele utazni!:))
2012. márc. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
hát hallod!ez a fenék nagyon tuti.véletlen se nagy.nálam még az ettöl nagyobb is elmegy.beindul töle a fantáziám
2012. márc. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Pap vs papné effektus. Kinek mi jön be, van akinek a kicsi, van, akinek a nagy. Egy haverom kifejezetten a nagyon nagy s*ggre bukik pl. Tehát nem feltétlen a J.Lopezes nagy kerek kuferra, hanem a tényleg aránytalanul nagy s*ggre is nagyon be tud gerjedni. Én pl a vékonykább lányokra bukom inkább.
2012. márc. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Imádom ha nagy!
2012. márc. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem az ilyen J.Lopezes fenék (ahogy előttem írta valaki) a gyengém, nagyon bejön
2012. márc. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!