Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Tudnátok mutatni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tudnátok mutatni, linkelni olyan pasikat, akik számotokra "átlagosak" külsőre nézve?

Figyelt kérdés
2012. márc. 8. 15:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
a lányok erre azt mondják hogy a szépség relatív.
2012. márc. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akkor egyénenként kíváncsi vagyok, hogy kinek mi számít átlagosnak. :)
2012. márc. 8. 15:12
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, ehhez mit kéne beírni a képkeresőbe, az ismerőseimet meg inkább nem mutogatom csak úgy...:) Milyen számodra egy átlagos külsejű lány? Olyan az átlagos pasi is. Egyáltalán nem ronda, nem igénytelen, de nem is olyan, hogy utánafordulsz. Ennyi, nem?
2012. márc. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Most hirtelen két színész jut eszembe, akit ÉN átlagosnak mondanék, miközben kb. az összes lány ismerősöm földig csorgatja értük a nyálát: Gerard Butler és Jake Gyllenhaal. Nem azért, mert nem néznek ki jól, csak számomra nincs a kinézetükben semmi, ami megfogna.


Szóval tényleg nagyon eltérőek lesznek a válaszok. xD

2012. márc. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Gerard Butler nagyon jóképű színész, az átlagos jóval alatta van.
2012. márc. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 étoile et lune ***** válasza:
Na hát ha színészeket kellene mondani, engem se Orlando se Brad Pitt nem fog meg egy pöttyenetnyit se, szóval ha csoportképen látnám őket, nem retusált szexin pózolós képeken, eszembe se jutna, hogy ők nem átlagosak.
2012. márc. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Jobban örülnék neki, ha nem sztárokkal dobáloznánk, hanem netről vagy valahonnan mutatnátok számotokra átlagos pasikat.


Beírjátok, hogy "men" a képkeresőbe csak találtok közöttük egy átlagosat. :)

2012. márc. 8. 16:09
 8/14 A kérdező kommentje:

Szerintem ő átlagos, bár nem tudom ki ő.


[link]

2012. márc. 8. 16:12
 9/14 étoile et lune ***** válasza:
Szerintem tudod.
2012. márc. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

15:42-es vagyok. Azért írtam színészeket, mert őket mindenki ismeri, de akkor bocsi. Beírtam a keresőbe, ahogy mondtad, hát én ott nem igazán találtam olyat, akit átlagosnak mondanék. De még olyat sem, akire azt mondanám, hogy jól néz ki... Csak ezeket az csupaizom, agyonolajozott, félmeztelen, műmodelleket... Elcseszett egy világban élünk, azt hiszem.


15:45-nek meg: pont ezért írtam, nagybetűvel, hogy "én"...

2012. márc. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!