Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert tortent ez velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tortent ez velem? Erezhetek meg ugyanugy?

Figyelt kérdés

Regen nagyon szerettem valakit, akirol kiderult, hogy nagyon atvert, es emiatt tobb evig depresszios voltam. (elotte is voltam gondjaim)

Elotte mindig bele tudtam szeretni ugy egy fiuba, hogy alig vagy egyaltalan nem is ismertem, nem igazan beszelgettem vele (tul szegyenlos es onbizalomhianyos voltam. Sot, meg utana is volt egy ilyen, de ezutan mar nem. Ha tetszik valaki, az csak olyan szinten, hogy elismerem, hogy jol nez ki vagy hogy vicces, de ennyi. Nem kepzelgek rola, nem dobog hevesebben a szivem, ha hozzam szol, ramnez...

Szinte az osszes korombeli most eli azt az idoszakat, amikor nagyon szerelmes, kb minden heten masba, de ugyanugy tudja szeretni mindet.. Nekem viszont mar nem megy... :/ Nem szeretnek erzeketlen lenni, es mintha mar azt kivannam vissza, hogy legyen ugy mint regen, amikor odaig tudtam lenni egy fiu miatt, meg ha csak szomorkodtam is miatta. :(

14/L


2012. márc. 9. 00:58
 1/4 anonim ***** válasza:

14évesen nem hiszem hogy kéne aggódnod emiatt... 18éves voltam az első kapcsolatomnál, majd mikor már rosszra fordultak a dolgok akkor ismertem meg valakit akinél éreztem azt amit még soha... tipikus szívverés, nem kapok levegőt.... meg rá gondolok, meg úr isten mi lehet... :D szal kb így ment... Persze sikerült vele összejönnöm, és ő dobott fél év után ami eléggé tönkretett. Talpra álltam. Szeretnék szerelmes lenni, de nem erőltetem, majd érzem ha jön úgy mint ezelőtt... engem inkább bosszant ha egyből "rám másznak", ha meglátnak és már akarnak kapcsolatot... mirefel? nem is ismernek nem igaz? Azt se tudják mit szeretsz, mit nem :D szóval majd jön ha jön, ne aggódj, jobb megismerni valakit összebarátkozni és utána kapcsolatba kerülni vele mint első héten összejönni vele és másodikon rájössz hogy egy perverz tahó :D és ki is dobhatod... :D

Remélem érted :) muszájból nem kell kapcsolat... túl lehet élni nélkülük, csak akkor érzed hogy szar... ha körülötted az összes ismerősöd épp turbékol.

2012. márc. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem is kapcsolatot szeretnek, csak azt, hogy tudjak szeretni valakit...

Van egy nagyon jo baratom, egy kicsit be is jon (szerelmes nem vagyok), es szerintem en is neki, de attol felek, hogyha osszejonnenk (aminek egyszer ugyis vege lenne), utana tonkremenne a baratsagunk.

2012. márc. 9. 01:21
 3/4 Christian Death ***** válasza:
Nem kell azonnal osszejonni vele, baratkozzal még tobbet vele de ne mutass semmi jelét a vonzasnak, de azert mas fiukkal ne baratkozz egyelore. F
2012. márc. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem is lenne lehetseges, mivel jelenleg mashol lakunk (eleg messze) es csak nyaranta tudok talalkozni a barataimmal...
2012. márc. 9. 03:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!