Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtegyem vagy ne tegyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtegyem vagy ne tegyem?

Figyelt kérdés

Nincs barátnőm, nem is vagyok az a csajozós típus. Úgy is néz ki, hogy a hétvégén nem megyek semerre. Viszont így unalmasak az esték.

Írjak rá egy ismeretlen lányra, hogy van-e kedve beszélgetni vagy hülyeség a dolog? Nem akarok nyomulósnak tűnni. Meg zavarni sem akarom, ha nincs kedve hozzá.


2012. márc. 9. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Elhanyagolhatóan kicsi az esélye, hogy valami bajod lesz ha írsz egy ismeretlen lánynak, ezenfelül mindegyik kapcsolatot el kell kezdeni valahogyan.
2012. márc. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretném, ha beszéd tárgya lennék esetleg, vagy mutogatnának rám.
2012. márc. 9. 20:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Beszélgess chat-en, van egy rakás magyar meg külföldi oldal
2012. márc. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 DonKartács ***** válasza:

Egy tanács ne ezt írd hogy lenne kedved beszélgetni !!!

Ha nem: Nem te vagy a Nina‑Ricci női parfüm reklám modellje mert most láttam a tv-ben és nagyon hasonlítasz rá ?! :D Viccet félre téve aranyos és érdekes :D embernek tűnsz elsőre érdemes téged megismerni.


Ha félvállról veszel mindent téged is félvállról vesznek

2012. márc. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan írj neki, veszteni valód nincs..és ahogy az első válaszoló írta valahogy el kell kezdeni (:
2012. márc. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sztem is írj neki, max. lepattint.
2012. márc. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!