Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha mély érzelmet vált ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mély érzelmet vált ki belőlem ez a szám, akkor még mindig öt Szeretem?

Figyelt kérdés

Évek óta próbálom elfelejteni ,de ezektől a zenéktől nem tud távozni a szívemből a lány már 4 éve...

30F

-

http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=pbyVqDuLdLY..


2012. márc. 10. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
4 év, te jó ég. Ennyi idő után túl kellene lépned rajta. Csak magaddal szúrsz ki, ha ápolod az emlékét.
2012. márc. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen... nekem is van egy ilyen fiú. Keresd fel én azt mondom, vagy már reménytelen?
2012. márc. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2

és te felkerested már azt a fiút?

2012. márc. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sohasem szeretted, csak illúziókat kergetsz. Térj vissza a valóságba és keress mást.
2012. márc. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, nem ismersz ,miért alkotsz ilyen véleményt??

Én a valóságban élek , de ahogy írtam ,csak az ilyen számoktól áll fel a szőr a hátamon!

Egyébként van párom 2 éve, de vele más a helyzet!

Olyan öregapós együttélésről van szó , semmi szenvedély ,semmi tűz.

2012. márc. 10. 11:08
 6/7 A kérdező kommentje:

Jaaa esélytelen , már gyereke van férje stb...

Csak a szokásosnál többet gondolok rá...

2012. márc. 10. 11:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Azért alkotok ilyen véleményt, mert ez egyenes következik abból, amit leírtál. Az a lány már nem is lány, hanem asszony, de még mindig lánynak nevezed. A béna kapcsolatodat ahelyett, hogy helyrehoznád, ebbe a nosztalgiázásba, emlékekbe menekülsz. Engem igazol minden későbbi állításod is. Találj vissza a jelenbe és hozd helyre a kapcsolatodat vagy keress olyan nőt, aki mellett érzed a tüzet.
2012. márc. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!