Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a vaginámban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez a vaginámban?

Figyelt kérdés
Ma este megnéztema vaginám,(mert elég nagyok a kisajkaim )és széthúztam a bőr a hüvely bemenetnél és ott a közepén ki állt egy kb 1 cmes ilyen bőr darab olyan színű mint a hüvely szóval mintha a része lenne(egy ilyen kis gömb szerű valami,de még nem hallottam ilyenről a kezemmel seméreztem! Mi lehet ez? 15/L lécci válaszoljatok meg vagyok ilyedve!

2012. márc. 11. 02:07
1 2
 11/14 PONYlow válasza:
az kérlek szépen a csiklód!ne legyél megijedve!! A csikló a vagina része!!: )
2012. máj. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A csiklód már láttad? Lehet, hogy az volt.
2012. máj. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Párnamaci kobold, EZ JÓ!!!

Majdnem lefordultam a székről a nevetéstől!

2012. máj. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ja igen valószínű a csiklód volt az, kislány. De 7. vagy 8. osztályban hol voltál mikor az ember szaporító szerveit tanultátok biológiából? Biztos a barátnőddel hülyén vihogtatok rajta a padban, mikor a tanár magyarázta. Most meg jön a felismerés, hogy jobb lett volna odafigyelni.
2012. máj. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!