Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szexpartner kereső oldalra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szexpartner kereső oldalra kép nélkül regisztrálok be, mennyi esély van rá hogy rám írnak? Egyáltalán, hogy zajlik egy ilyen oldal? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Nem voltam még sose beregisztrálva, egyébként szűz vagyok.

Képet nem szeretnék feltenni nem akarom, hogy felismerjenek. Ha rám ír valaki akkor mi lesz, elmondja, hogy hová menjek és ott megtörténik a dolog?

Az nem lesz baj, ha napszemüveg és paróka lesz rajtam?

Egyébként nem vagyok csúnya, nagyon jó alakom van, de azt sem szeretném ha szexpartnerem felismerne.


2012. márc. 11. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány?
2012. márc. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lány
2012. márc. 11. 11:17
 3/7 anonim ***** válasza:
én megduglak, nem foglak felismerni, úgyis zacskót húzok a fejedre
2012. márc. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Írj nekem egy privát üzenetet, regisztrált vagyok egy ilyen oldalon, tehát tudok segíteni, de bizonyos részleteket nem a nagy plénum előtt szeretnék elmesélni. Jó és rossz tapasztalatokat,stb. Írj, segítek!
2012. márc. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Röviden és előzetesen annyit, hogy itt azért elég sok mindenre kell figyelni. Például sok a kamus, sok esetben nagyon is vigyázni kell, kivel is veszed fel a kapcsolatot. Lányként kép nélkül is boldogulsz sok esetben, de majd erről is mesélek még. És félre ne érts, nem az a kategória vagyok, aki itt, gyk-n ismerkedne, inkább arra használom az oldalt, amire való, vagyis segítek, ha szeretnéd. Privát üzenetben a többit ;)
2012. márc. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Diavolino44 ***** válasza:

lányként biztos hogy találsz valakit 1000%.

Sok sikert. Bár azért kíváncsi volnék miért szeretnél szűzen ilyen oldalra regisztrálni?

Ha van kedved dumálni küld egy privit!!


26F

2012. márc. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Te totál hülye vagy! Amíg élsz, bánni fogo, de hajrá!


24/N

2012. márc. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!