Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Domináns lányok/nők mesélnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns lányok/nők mesélnétek sztorikat amikben a barátotokból tudatosan csináltatok papucsot?

Figyelt kérdés

2012. márc. 11. 23:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Erényövet hordatok vele.

Kinyalatom magam, de nem engedem hogy ő elélvezzen.

Felcsatolhatóval megdugom a fenekét úgy hogy a farkáról nem veszem le az erényövet.

2012. márc. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
2/11 ..8/11..11/11 belétek szerettem:)
2012. márc. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Az erényöv nálunk is bevált :)
2012. márc. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
54%
Aki ilyet csinál a párjával az nem is szereti.Jó lenne már,ha jönne egy apokalipszis és kipusztítaná az emberiséget erről a bolygóról,mert ez qurvára undorító.
2012. máj. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
39%

Látom te aztán beleélted magad


"apokalipszis és kipusztítaná az emberiséget erről a bolygóról,mert ez qurvára undorító."


A te szavaiddal: Undorító, hogy ennyire tele vagy társadalmi és egyéb korlátokkal.

Vidám bolygó lenne ez ha az ilyen begyöpösödött földhözragadt, korlátolt emberek nem keserítenék meg.

2012. máj. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem szinte minden kiegyensúlyozott kapcsolatban megvan a domináns és az alárendelt szerep maximum nem kerül ennyire konkrétan kimondásra mint az itteni példák néhányában...és szerintem ,hogy ki legyen a domináns fél az nem az illető neme kell,hogy eldöntse,hanem a személyiség a beállítottság,a vágyak....eddig az volt az elfogadott,hogy a férfi dominál a nő alárendelt szerepet tölt be...és ez szerintem sok elfojtáshoz vezetett ,mert vannak nők akik inkább a domináns szerepben érzik teljesnek magukat,abban tudják kiélni a vágyaikat,míg vannak feminim hajlamúbb,alárendeltséget kedvelő,lelkületű pasik (mint én is),akik egy domináns nő oldalán érzik magukat teljesnek....én az itteniek közül sok példát kimondottan izgalmasnak találok...
2012. máj. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Bárki aki erényövvel szeretne megdugni vagy bármilyen módon uralkodni az írjon 18/f
2015. aug. 3. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!