Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is kevésbé nőiesed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is kevésbé nőiesednek a mai lányok? Alsóbb évesek?

Figyelt kérdés

12.-es vagyok, és azt vettem észre, hogy a mai csajok (14-16 évesek) sokkalta később nőiesednek. Mármint nézegettem képeket, kb. 6-8 éve sokkalta előbb értek a lányok, meg tényleg kinéztek 16 évesnek, ha valaki 16 éves volt.


Most meg azt látom 9.ben (ők 15 évesek nagyjából( meg 10.esek sokkalta később érnek: egy csomónak még kislányos az arca, olyan 13 évesnek nézném, (de fiúkkal is ugyanez a helyzet...) meg pálcika testalkatúak, semmi mellük.


Olyan kislányosak. Aki 16 éves azt 12-14nek mondanám max. Szerintetek? Vagy csak az én sulim az ilyen?


2012. márc. 12. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem véletlen. körülötted épp ilyenek vannak. inkább korábban érnek vagy ugyanolyan mint régen.
2012. márc. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csupán annyi történt, hogy a 80-as évek végén született generáció sokkal nagyobb hullámot kapott a 90-es évek vadkapitalizmusából, mint a Ti generációtok. A Te korosztályod már egy ilyen aszexuális burokban nőtt fel a 2000-es évekből és össze vagytok zavarodva egy kicsit. Nekünk anno volt Tininidzsák, G.I.Joe, Sailor Moon, Bp Parádé, szex a TV-ben 11 után, techno disco minden városban, Álomhajó és stb. Nektek van facebook, meg mittudomén mi, a mai meséken csak lesek már a TV-be, olyan idétlenek. Sajnos változik a világ.
2012. márc. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem fordítva.


A mai 15 évesek úgy szoliznak, sminkelnek és élnek nemi életet, mint egy 25 éves, úgy is néz ki a többségük.


23/N

2012. márc. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!