Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a vibrátor gyárakb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a vibrátor gyárakban tesztelik a termékeket, ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
Óvszerrel ugyanez!
2012. márc. 12. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
naöcsém megis van a randi témám ... kösz men
2012. márc. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 -=Koldus=- ***** válasza:
81%
60-70 éves öreg mamák tologatják fel magukba a vibrátorokat. Komolyan, nem viccelek, tv-ben láttam. Azért idősek, mert Ők már elég tapasztaltak, hogy meg tudják állapítani melyik a jó és melyik a rossz vibrátor.
2012. márc. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez komoly! :D
2012. márc. 12. 19:05
 4/8 anonim ***** válasza:

En egy ideig egy olyan ceg raktaraban dolgoztam, ami szexualis segedeszkozok kereskedelmevel foglalkozik (tehat a gyartas nem ott zajlott, a raktarba mar becsomagolva erkeztek meg a termekek es onnan kerultek postazasra, vagy kiszallitasra a boltokba).

Ott nem volt teszt-reszleg, pedig voltak olyan kolleganok, akiket szivesen megneztem volna teszteles kozben...:)

2012. márc. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, végre valaki nem poénnak vette!
2012. márc. 12. 21:03
 6/8 anonim válasza:

Már jó rég óta "előtesztelnek".

Az új fejlesztésű cuccokat nem csak a visszajelzések összegzése alapján tervezik meg, hanem figyelembe veszik a hasonló termékek "fogyási népszerűségét" is. Ezek alapján megtervezik a cuccost, aztán urológus és nőgyógyász segítségével "csiszolnak" a projekten.

Ha minden oké, legyártanak egy szériát, amiből 10-15 db-ot géppel tesztelnek (tartósság, egyes funkciók működésének intenzitása, stb.), 1-2 db-ot pedig laborban vizsgálnak be, hogy gyártás közben nem került-e szennyező, vagy egészségre káros anyag az alapanyagba.

Ha minden oké, minden emberi tesztelés nélkül piacra dobják a szériát. Utólag emberi tesztelést már a fogyasztók végeznek, nincs "tesztgárda". Mivel mindenkinek más jön be, így egy 100 fős tesztcsapat véleménye nem bizonyult túl objektívnek.


Később, utángyártáskor ugyanígy tesztelik az egy gyártási folyamatból kikerült szériát. 10-15 db gépi és 1-2 db laborvizsgálata.


Dettó ugyanígy tesztelik az óvszereket is.

2012. márc. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kössz. :)
2012. márc. 13. 16:44
 8/8 anonim válasza:
szerintem rá vágnak egy kalapáccsal vagyilyesmi VAGY, meghajlítgatják :/ :S .
2012. márc. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!