Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A hideg kezem elvenné a kedvét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hideg kezem elvenné a kedvét?

Figyelt kérdés
Sajnos télen-nyáron jéghideg a kezem de tudom, hogy egy meleg érintés milyen jól esik valakinek.. Szóval a hideg kéz ugye nagyon illúzióromboló az ágyban?? Mert én a legjobbat akarom a barátomnak, de így mindig félek, hogy hogyan fog majd reagálni, ha arra kerül a sor... Esetlek mit tudnék tenni ellene? :/
2012. márc. 12. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
igen
2012. márc. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elöző barátnőmnek is mindig hideg volt,de nekem személy szerint tetszett..
2012. márc. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van egy mondás, miszerint akinek hideg a keze, az jó az ágyban. Egyik barátnőm mindig ezt mondta. :) Szóval, ha oda kerülne a sor, mond csak ezt a barátodnak, plusz azt, hogy melegítse fel, és akkor be is bizonyítod, hogy igaz. :)
2012. márc. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
Kész előny... Csak megfogod neki, és keményre fagy... Szuper! :-)
2012. márc. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem bejön ha hideg a keze, nem hiszem h elvenné a kedvét 21L
2012. márc. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
imádom ha hideg kézzel verik a farkam nekem bejön
2012. márc. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
tényleg nagyon jó a kis hideg kezű érintés! ne izgulj! :D
2012. márc. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Előtte azért próbáld meg kicsit felmelegíteni a kezeidet, és ne a péniszéhez nyúlj rögtön jéghideg kezeddel! :D


A hideg érintés ott alul ugyanis tényleg elveszi a kedvet: egy adag jégkockával például a legkeményebb erekciót is másodpercek alatt parányi fütyivé lehet zsugorítani. :)

2012. márc. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha van egy kis nekrofil hajlama tuti felizgatná.

17/L

2012. márc. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!