Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora a valószínűsége, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eszterke32 kérdése:

Mekkora a valószínűsége, hogy párom hűtlen volt, ha alsónadrágján pici fehér foltokat találok? Előváladék jellegű.

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak szépet álmodott?
2012. márc. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:) nappal volt rajta, mikor ébren volt.
2012. márc. 13. 14:49
 3/8 A kérdező kommentje:
Reggel nagyon merev volt, és gyorsan felhúzta az alsónadrágját. Előfordulhat, ilyenkor is előváladék?
2012. márc. 13. 15:26
 4/8 anonim ***** válasza:
igen elő , én mikor ilyet álmodok ,nem hogy előváladék ..hanem komolyan mondom Tócsa van alattam .ez nem vicc
2012. márc. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Gergo_30F ***** válasza:
ha feláll, ilyen foltok már lehetnek, nem kell ahhoz szexelni. lehet, hogy a veled töltött este jutott eszébe...
2012. márc. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kicsi az esély! nekem is van hogy hosszabb kellemes gondolat nyomot hagy de ez csak előváladék, ez egészséges.
2012. márc. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha reggel merev volt, az izgalmi folyadék simán kifolyhatott mikor lelankadt. A férjemmel is előfordul, és fizikai képtelenség, hogy megcsalt. (Azért, mert egész nap együtt voltunk.)
2012. márc. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm
2012. márc. 14. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!