Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Egy fiúval nagyon megkedveltük egymást. de még sem vagyok neki elég jó ő mondta,hogy zavarja egy belső tulajdonságom.persze ezen tudnék változtatni s fogok is. találkozni akart velem vagy úgy 1 hete.de én lemondtam,hogy nem érek rá. nagyon szeretem de mégis félek ha találkoznánk a visszautasítástól.szeretnék ráírni facebookon vagy ne tegyem?Ti mit tennétek a helyemben? és miért nem ír?
2012. márc. 14. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem írj rá. Lemondtad a találkozót, így most várja, hogy te indíts. Lehet azt gondolja, azért mondtad le, mert nem vagy kíváncsi rá.
2012. márc. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen tulajdonságod zavarja?

Lemondtad a találkozót? És most facen akarsz neki nyivákolni?

Nem jó ötlet...

2012. márc. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, engem sose az érdekel, hogy mit akarhat a másik, ha ez egyértelműen nem derül ki. Mi vagyok én, jós? Azt teszem, amit én látok jónak.
2012. márc. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem írj rá. De milyen belső tulajdonságod zavarja? Amúgy nem szabad egy fiú miatt megváltozni:/ ha gondolod, írj privit:-) 21 L
2012. márc. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy pasi miatt se változz meg, csakis magad miatt.


Amúgy meg, ha ráírsz, lesz előrelépés vagy kapsz egy egyértelmű visszautasítást, de legalább tudni fogod, hányadán álltok, ha meg nem írsz rá, akkor az egész hosszú hétvégén azon fogsz pörögni, hogy mi lenne, ha és miért nem...

2012. márc. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!