Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyen lenne a családomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyen lenne a családomnak, illetve sértő ha születésnapomra egy prostituáltat kérnék? 18F

Figyelt kérdés
A születésnapom két hét múlva lesz, én pedig 10 hónapja ne szexeltem mar és ez bizony kezd kihatni az egész életemre, meglátszik a tanulmányi eredményen a visszaesésem is (bőven 4 es fölött volt az átlagom, ma mar annyira kívánom a szexet hogy ez eltereli a figyelmem és alig vagyok jobb mint 3 as), nem szép dolog amit kérni szeretnék a családomtól, de mivel mar a 7 dik lány utasított engem a 10 hónap alatt, drasztikus lépésre szántam el magam, nevezetesen azt kérni a családtól, hogy egyszeri alkalomból kapjak egy prostituáltat! Szégyen, illetlen lenne ezt kérni? Nem tehetem meg?
2012. márc. 14. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
inkább pénzt kérj és menj el egy luxusk*rvához lakásra..
2012. márc. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nem szégyen,de illetlen.

kérjél lóvét,aztán elmész belőle egy egészségügyi ürítésre.

7 lány 7 hónap alatt alatt,meg igen sz@r teljesítmény.

ha napi 7 utasított volna vissza,akkor már 20at tuti megdughattál volna 10 hónap alatt.

2012. márc. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
74%

Igen szégyen lenne, mert a szüleid azt gondolnák, hogy "ez az én fiam?!?!?

Ha ez nagyon kihat az életedre, neten keress csajt, felhívod, megbeszéled vele, és titokban meg is van.

2012. márc. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mennyire lazák a szüleid? de szerintem akkor is igaza van az elsőnek inkább pénzt kérj és úgy csináld hogy ne tudjanak róla ! nem lenne jobb úgy ? :P
2012. márc. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem elég hogy prostiznál, még a szüleid keressenek neked? xD Ember....

Kérj pénzt, de nem hiszem el, az én fiú haverjaim minden sarkon szexet találnak...valahogy csak menne neked is

2012. márc. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Most beszéltem apával erről, ö azt mondta prostituáltat nem tud keríteni de javasolja hogy böngésszem a netes szex társkeresőket, valamint azt mondta a problémám teljes mértékig megérti és elfogadja, tudja milyenek a hormonok és teljesen normálisan megbeszéltük a témát! Tehát a kérdésem, hogy tudtok jó szex társkereső oldalakat mondani?

2012. márc. 14. 22:40
 7/10 anonim ***** válasza:
szexxx.hu
2012. márc. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a címet, megnéztem és ez valóban erre lett kihegyezve, szerintem bele fogok mélyedni! :)
2012. márc. 14. 22:49
 9/10 anonim válasza:
Ilyen jó fej a faterod??? De jó neked:\ Irigyellek ember..xD
2012. márc. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

10:43


Az egész családom nagyon jó fej, főleg apa! És igen, én magam is szerencsésnek érzem magam emiatt, megbecsülöm őket! :)

2012. márc. 15. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!