Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tettetek volna?

Figyelt kérdés

Pár éve jártam egy lánnyal, akivel megcsalás miatt (ő engem) szakítottunk.

Ma pedig osztálytársakkal elmentünk szórakozni egy kicsit és a többiek hozták magukkal a párjukat is (én nem, most nincs). Az egyik osztálytársam is hozta legújabb barátnőjét, akivel 1 hete jár, hogy bemutassa nekünk és már távolról kiszúrtam, hogy ő az a lány, aki velem volt anno. Amikor a lánynál is realizálódóott, hogy a volt pasija osztálytársával (nem haver az illető, csak osztálytársam) jött össze, egyből rémült képet vágott és nemet intett a fejével, jelezve, hogy ne ismerje fel. Mivel hírtelen nem tudtam erre mit reagálni, így belementem ebbe és "bemutatkoztunk" egymásnak és úgy beszélgettünk, mintha nem ismernénk a másikat.

Ti hogyan döntöttetek volna?

Szóljak a srácnak, hogy ez a lány megcsalt anno vagy hagyjam, hátha azóta megváltozott a lány és a sráccal nem fog ilyet csinálni?


2012. márc. 15. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd. Ami közöttetek történt az egy dolog. Közel sem biztos, hogy őt is meg fogja csalni.
2012. márc. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első leírta.Jól csináltad és hagyjad őket.Ami volt , elmúlt,már történelem,nem kell a pletyka,mert rosszindulatú,irígynek fognak tartani.Legyenek boldogok.
2012. márc. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kicsi a világ :) Szokták volt mondani. :)

Szerintem ezek után ne mond el a srácnak, mert hülyén nézne az ki, hogy elkezdtek beszélgetni, mint idegen emberek és aztán elmondod, hogy mi a helyzet.

Talán azóta megváltozott a lány.


Kérdés az, hogy túl tudtad-e tenni magadat annyira már a lányon, hogy ez ne okozzon később valami bajt, hogy régóta ismeritek egymást és nem-e gyullad fel közöttetek újra a láng.

2012. márc. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!