Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik nekem egy 15 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy 15 éves lány, én 14 éves vagyok. Ő valószínűleg csak barátilag szeret, de ebben nem vagyok biztos. Hogy deríthetném ki, hogy szeret-e? Elég félénk típus vagyok, megkérdezni nem merném sajnos.

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 18:56
1 2
 1/11 anonim válasza:
Kérd meg egy olyan haverod akiben megbízol , hogy tudakolja meg a lánytól.
2012. márc. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ de:

Ismerem a barátaimat. Csak 2-3 olyan barátom van, aki ismeri ezt a lányt, és ők nem hinném hogy segítenének, szerintem ők elterjesztenék a hírt az osztályban hogy szeretem azt a lányt, úgy, hogy nem is segítenek

2012. márc. 15. 19:43
 3/11 A kérdező kommentje:

+

Van mégis 1-2 olyan, aki nem pletykálná el, de annak az 1-2-nek ugyancsak tetszik a lány, úgyhogy eszükben se lenne segíteni

2012. márc. 15. 19:44
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha el tudnám hívni sétára vagy valahova, ahol kettesben lehetnénk, akkor sokat kideríthetnénk, de nem nagyon rá alkalmam
2012. márc. 15. 19:47
 5/11 anonim ***** válasza:
Hívd el randira. Ha elmegy veled akkor lehet alakulhat valami, ha keresi a kifogásokat, csak barátként tekint rád. Cselekedj ne légy félénk, mert azzal sokra nem viszed.
2012. márc. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ok, csak kisebb is vagyok, meg félek is, hogy akkor barátként sem fog szeretni engem
2012. márc. 15. 20:19
 7/11 anonim válasza:
Szerintem célozgass rá hogy bejön neked meg ilyenek és a reakciójából úgyis észreveszed hogy mit gondol kettőtökről.
2012. márc. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

30 múltam, van tapasztalatom bőven.

Ha úgy gondolkodsz, ahogy a nyuszi a rókához menet( a mosógépért ), akkor semmi sem lesz ebből. Ezért: otthon a szobádban ismételd el többször, amit mondani akarsz neki. A szöveged legyen rövid és határozott. Aztán keress 1 olyan helyet, helyzetet, amikor min.10 méteren belül nincs senki aki hallhatná vagy beleszólna, és akkor mondd el neki. Ha a lány normális, akkor megérti, és az eredmény nem marad el.

Bátorság !!

31/F

2012. márc. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Még 1 lehetőség: A lány többre értékeli, ha oda mersz állni, és elmondani. Legvégső esetben írd le, de te add át!

Nem kell barát, nem kell posta !!

Csak az a biztos, amit te megteszel.

Bátorság !!

2012. márc. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Keressek valamilyen helyzetet, amikor nincs ki beleszóljon?

Azt nem fogok találni. A suliban szoktunk találkozni, de mindig ott vannak mellette a barátnői.

2012. márc. 16. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!