Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Közös fürdő kollégiumban. Milyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös fürdő kollégiumban. Milyen?

Figyelt kérdés

Elnézést előre is, tudom, hogy nem feltétlenül ebbe a kategóriába tartozik, de jobb helyet nem találtam neki, talán az intimitás miatt idevehető.

Szóval most nyáron egy kollégiumban fogok lakni egy hónapig, és fogalmam sincs, hogy hogy zajlik itt a fürdés. Mindenki meztelenül? Nem ciki ez?

Fiú vagyok, fiúk véleményére lennék kíváncsi, de a lányok gondolatai is érdekelnek.

És biztos hülyén hangzik, de én szégyenlős vagyok, nem szeretem ezt. Hogyan kéne megoldanom a dolgot?


2009. jún. 11. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom nem együtt fürdenek a koleszban sem. Vagy lehet, hogy igen?...szappanért ne hajolj le.
2009. jún. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Hát ez attól függ, hogy milyen kollégiumba kerülsz. Vannak olyanok, ahol a szobához tartozik fürdőszoba, akkor nincs semmi probléma. Van olyan, ahol közös a fürdő, de lányok/fiúk azért szeparáltan vannak..hát, itt nem nagyon úszod meg, hogy lássanak, esetleg, ha olyan időpontot választasz a fürdésre, amikor mások nem nagyon... meg esetleg még annyit megtehetsz, hogy amikor csak tudod, takarod magad törölközővel, illetve például a fal felé fordulva zuhanyzol, és akkor max hátulról látnak. És van a harmadik variáció, amikor lányok-fiúk együtt...na ez ugye első hangzásra ugye jónak hangzik, de azért ciki helyzet is kerekedhet belőle...
2009. jún. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Én Szegeden laktam koliban 2 évig, közös fürdő volt a folyosó végén, fiúk-lányok vegyesen laktak. Amikor valaki fürdött kitett egy táblát az ajtóra, hogy FOGLALT, úgyhogy olyankor nem ment be senki. A zár ugyanis nem működött. :)
2009. jún. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

egyszerű. Kislattyogsz pizsamában, vagy magadra csavart törülközőben, papucsban, és amikor beállsz a fülkébe (gondolom, valamilyen függöny van), akkor fölteszed a törülközőt a korlátra, vagy valahova kiteszed, ahonnan egy mozdulattal eléred, és a zuhanyfülkében törülközöl meg, és veszed magadra a pizsamád. Én legalábbis mindig így csináltam. Aztán a fogmosás, meg arcmosás már kint zajlott a tükör előtt, egy másik helységben - fallal volt egymástól elválasztva a zuhanyzó rész, meg a csapok.

Különben ne olyat képzelj el, mint a filmekben, hogy mindenkit betuszkolnak egy zuhanyba, és megnyitják a csapot.

Ha függöny nincs is, de azért fallal mindenképp el vannak egymástól határolva a zuhanyok, 3-4 biztosan.

2009. jún. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Igen, én is laktam Debrecenben egy olyan koliban még az egyetemi éveim kezdetén, ahol szar volt a zár a tusolóban. az elvileg egy fiútusoló volt, de lányok is bejártak oda, csak mi csajok mindig gondosan bereteszeltük az ajtót. (nem volt kedvünk felmászni a 3 emelettel feljebb lévő lányoknak kijelölt tusolóba) aztán mikor végleg elromlott a zár, voltak lányok, akik így is magasról tettek rá, hogy az egy fiúzuhi, és simán bementek. volt olyan is, hogy egy fiú meg egy lány egymás mellett tusolt ott és nem érdekelte őket a szitu, ki-ki lezuhanyozott, megtörölközött, aztán távozott.:)
2009. jún. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
én lány vagyok, jártam külföldön olyan koliban, ahol 1 db zuhanyzó volt 14 emeletre, semmi függöny, betódul 10-15 ember és hajrá. mondjuk volt külön lány- és fiúzuhanyzó. de senkit nem zavart. örültünk a melegvíznek :D
2009. jún. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Milyen egetrengető problémák!
2017. márc. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2009-ben miért probléma valakinek a közös fürdő? Szégyellős vagy? Hát szokj le a szégyellősségről, ilyen egyszerű!
2018. márc. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!