Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon hosszú a szőr a lábamon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hosszú a szőr a lábamon, és nem akarom csupaszra levágni csak a mostani hossza felére, mivel tudnám úgy levágni? 17F

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 16:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nyugi szerintem egy nő úgyis szép a szőrös a lába vagy a punája :D
2012. márc. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

hajnyíró.

De erősíti a szálakat. Szerintem békülj ki magaddal és keres egy olyan lányt, akinek a férfias típus jön be. (szerintem olcsóbb)

2012. márc. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Muszáj levágnom mert jön a tavasz és ha rövidgatyát hordok minden 3 ember megemlíti milyen szőrös a lábam.

Elég macerás lesz beszerezni egy hajnyírót plusz használni,mivel a szüleimet ismerve tuti azt hinnék bu.zi vagyok :D

2012. márc. 16. 16:25
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem férfias, ha szőrösebb a lábad. Ne csinálj vele semmit. Láttam már erősebb szőrzetű férfiakat, de abszolút nem találtam taszítónak. Sőt. Persze ehhez tényleg látni kéne, hogy milyen mértékben. Nem akarsz kirakni róla képet?

17/L

2012. márc. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nálunk a pasik ebből nem csinálnak gondot. Mindenki szőrös lábbal rohangál.
2012. márc. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szőrvágó. Amúgy szerintem nem gond ha szőrös, bár nem tudom megítélni hogy neked mennyire az.

21 L

2012. márc. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Higgyétek el,van olyan,hogy túl szőrös!Az én lábamon is szinte már haj nő és amellett,hogy nem túl esztétikus,viselni sem jó.Én testszőrnyírót használok,eleinte csak a felét nyírtam le,de most már olyan fél centit hagyok.Amíg nagyon szőrös volt nekem is sokan beszólogattak miatta.
2012. márc. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
olló?
2012. márc. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tényleg hajnyírót vegyél, azzal be tudod állítani, milyen rövidre szeretnéd.

Az meg, hogy a nyírás/borotválás erősíti a szőrszálakat, csak legenda. A kor előrehaladtával mindenkinek erősebben nő a szőre, csak aki nem nyírja, annak nincs mire ráfogni :)

2012. márc. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
15:09 Ollóval sose lesz egyenletes. A hosszú lábszőrnél csak a foltos lábszőr a feltűnőbb :)
2012. márc. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!