Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terrormaci kérdése:

Mi a véleményetek, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval arról lenne szó hogy van az osztályomban egy lány aki már évek óta szerelmes belém.Szerintem nem tudja hogy én tudom.Én semmi ilyet nem tervezek vele.De viszont nemrossz csajszi, és szívesen "dugnék" vele.Idáig minden rendben lenne DE.De aki az egyik legjobb barátnője évek óta az nekem is jó barátom elég sokat szoktunk hülyülni,elég jóban vagyunk. Tehát nem hiszem hogy nagyon örülne neki hogy csak úgy "megdugnám" és utána másnap mintha mi sem történt volna élem az életem a suliba.

Tehát mit csináljak?


2012. márc. 16. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
menj le bulizni, ott több nemrossz csajszi van akik dughatók, és dugd meg az egyiket.
2012. márc. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dugjál, csak ne vele, mivel ezt úgy nevezik, hogy kihasználás.
2012. márc. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne használd ki! Menj le egy szórakozó helyre, ott sokan olyan lány van aki könnyen adja magát..
2012. márc. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!