Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez ciki? valaki válasz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ciki? valaki válasz?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, még soha nem volt senkim, és sohasem csókolóztam :P miközben azt látom, hogy már fiatalabb lányok (11-12!!)is kapcsolatban vannak, csókolóznak stb..

viszonylag vékony vagyok, adok is magamra(na nem 2 kiló sminkkel)

lehet, hogy velem van a baj


2012. márc. 16. 19:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Bizony veled is, hogy ezért érzed rosszul magad.
2012. márc. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Vannak fiú barátaid?:) mert ha nem túl sok van próbálj kedvesen ismerkedni, de legyél természetes és önmagad add!:) én is azt hittem hogy sosem lesz senkim, 14 évesen megtaláltam a barátomat és 1 éve vagyunk együtt!:) nyugi nem lesz semmi baj:)
2012. márc. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ismerkedjük meg..
2012. márc. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
jézusom.....az ilyen kérdéseket szeretem a legjobban........ szóval azokat a 11-12 éves lányokat még lánynak hívják de amint betöltötte a 14-et ribancnak hívják....mire eléri a 16 éves kort már több abortuszon fog átesni.....mellesleg olyan rojtosra kúrt pinája lesz hogy 20 éves korára a kutyának nem kellesz.....a másik meg hogy 15 évesen hova sminkeled magadat?......egy nő....nő??? te még kislány vagy ...úgy szép ha természetes...ez egyáltalán nem ciki amúgy
2012. márc. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha te abban látod az értéket, hogy valaki megcsókoljon, akkor nincs nehéz dolgod.


És ha azt mondom, hogy van olyan aki 11 évesen szült már? Te meg hol vagy még terhes? Azért mások könnyen a kútban ugranak attól még neked is kell?


Ha eljön az idő, akkor úgy fogsz ragyogni a fiúk számára, mint gyémánt a koksz között.


Szóval nem biztos, hogy mindig mások viselkedését kell magadra erőltetni, mert ha nem a megfelelő időben történnek a dolgok... akkor elveszted azt a varázst, amiről sokan csak a könyvekben olvasnak.

2012. márc. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez van mint veled. Csak én már 17 vagyok. :(( Pedig én is adok magamra, meg sokan mondják hogy szép az arcom, sztem az alakom is jó, mert sportolok, de semmi. :S

Eddig volt kemény 2 próbálkozó, de egyik iszákos a másik meg fiatalabb volt nálam.

2012. márc. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, szempillaspirált használok, és egy kis szájfényt, én így érzem magam jól, szerintem ez nem sok :)
2012. márc. 16. 19:33
 8/15 anonim ***** válasza:
Ugyan ez mint én ! Csak egy évvel öregebb vagyok . Tökre paráztam én is de aztán rájöttem hogy nem érdekel vannak ennél fontosabb dolgok is persze nem azt mondom hogy nem esne jól ha valaki átölelne megcsókolna és mondaná hogy szeret de erre még rá érek nem vagyok 80 éves csak 16 :) ! És gondolj bele hogy a legtöbb 11 éves vagy terhesen végzi vagy ott vannak hogy mondják hogy van pasijuk de valójában az semmi csak megfogják egymás kezét és együtt játszanak a játszótéren . Hidd el eljön majd az igazi :) addig is sok szerencsét !
2012. márc. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is 15 vagyok de nekem se volt csók meg ilyenek..Nem kell elsietni azt! Mert igazából legjobban a kis dolgok maradnak meg ,mint pl ,h megsimogatott, levelet írt neked vagy akármi kedves gesztus..a lábatok összeért..:D És attól még ,h vannak kis ribik neked nem kell annak lenni! ráérsz még!:)
2012. márc. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
nekem is mondták, hogy szép arcom van, kedves vagyok, stb..de soha semmi... :$
2012. márc. 16. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!