Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy müködik ez a fiuknal? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy müködik ez a fiuknal? Ha ismerkednek, akkor tuti, hogy akarnak is valamit? Vagy van naluk sima haverkodas?

Figyelt kérdés
Van egy srac, vegülis csak par napja ismerem. Külföldön vagyunk mind a ketten, en mar egy jo ideje, ö kb egy honapja költözött ki. Talalkoztunk egyszer, jol elvoltunk, sokat hülyeskedtünk, beszelgettünk. Azota minden nap beszeltünk (meg nincs egy hete), vagy telefonon vagy neten. De nem tudom, hogy akar-e valamit, mert konkret dolgot meg nem mondott. Mindernröl lehet vele beszelni, akar komoly dolgokrol is. Lehet, hogy csak örül, hogy talalt egy magyar ismeröst, es csak haverkodik? Vagy meg ö sem tudja, hogy mit akar?
2012. márc. 17. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg haverkodik, mivel nem keresne, ha sz..r társaság lennél. De ez nem zárja ki azt a lehetőséget, hogy többet akar. Lehet több is.
2012. márc. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]


22F

2012. márc. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
akármi lehet még. légy türelmes! :)
2012. márc. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem még ő sem tudja,meg akar először ismerni és lehet utánna lessz valami a dolgból

20F

2012. márc. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szoktunk haverkodni is, igen :) de csak figyeld a viselkedését és kiderül h mivan
2012. márc. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

*sóhaj*

Némelyiknél van haverkodás, némelyiknél nincs. Némelyiknél pont veled van, némelyiknél pont veled nincs. Nincs általános szabály. Azt meg hogy a tied mit akar innen a büdös életben nem fogod megtudni.

2012. márc. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kedves 6. Mivel nem nagyon vannak fiu haverjaim, nagyon nem vagyok tapasztalt ilyen teren. Ezert kerdeztem.
2012. márc. 17. 11:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva én azzal ismerkedek akitől akarok valamit. Ezen kívül még a kiszemelt lány barátnőivel érdemes jóba lenni :)
2012. márc. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam csak haverkodni.
2012. márc. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akar valamit.
2012. márc. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!