Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha helyes vagyok és félénk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha helyes vagyok és félénk, az a legnagyobb szívás az életben?

Figyelt kérdés

A lányok azt hiszik van csajom ezért meg se mernek közelíteni, én meg senkihez sem tudok csak úgy odamenni.


Akárhol állok, pl diszkóba, nem csinálok semmit, és oda-oda nézegetnek.


Lányok, ti nem szeretika félénk fiúkat, akik nem csak megkúrni akarnak titeket?



2012. márc. 17. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem, a legnagyob szívás az ha csúnya és félénk az ember.
2012. márc. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

a lányok szeretik azokat a fiúkat akik nem csak testi kontaktot akarnak velük, de a félénkeket nem. a nőknek határozott erős jellemű srácra van szükségük.


értem?

2012. márc. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Félénk vagy? Akkor nem sok esélyed van. Mert a gátlásaid, szorongásod idiótát vagy dög unalmat csinálnak belőled.

Esetleg soha nem fogsz kezdeményezni. Ha pedig más kezdeményez, az lehet mást akar tőled vagy ugyanúgy rágódni fogsz.

2012. márc. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

ezt tudom és értem is. dea a határozottság mitjelent? ha mindig megmondom amit akarok, és szónélkül elkezdnem leszaggatni róla a ruhát?


akik netalántán odajöttek hozzám, végén mindig valóban az volt hogy legyek határozott, nyitott.

de pl másmilyen téren meg a haverjaim mondják hogy milyen határozott vagyok. csak a lányoknál vanez :S

2012. márc. 17. 13:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem, ha csúnya lennél, az sokkal rosszabb lenne. A félénkséget még le lehet küzdeni, de ha csúnya lennél, hiába is próbálkoznál, sose kellenél egy lánynak se.
2012. márc. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A tini lányok még úgy gondolják,hogy a férfinak kell kezdeményezni.Minél idősebbek lesznek,annál jobban rájönnek,hogy ez nem így van.

Neked meg kéne egy tapasztaltabb nő,hogy rájöjj,hogy hogyan kell közeledni valakihez,és túless dolgokon.

2012. márc. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

nem ez a határozottság

hanem

A határozott pasi nem beszél túl sokat, de lényegretörően

A határozott pasinak EGÉZSÉGES az önbizalma, ezért nincs szüksége (a legtöbb helyzetben) külső megerősítésre, önajnározásra, meghallgatja a másik felet és elgondolkodva válaszol. A határozott férfi elviszi a lányt valahova, és ha meg is kérdezi, hogy hova menjenek, már eleve tud egy jó helyet, ahova elviheti .

A határozott férfi tudja, mit akar, de nem erőlteti a lányra az akaratát, és hajlandó várni, az igényeihez is alkalmazkodni (aki nem tud alkalmazkodni, az erőszakos, aki meg mindent rádhagy, az tutyi-mutyi).

A határozott pasi határozott nőt keres, szívesen nyújt támaszt, de sokkal inkább felnéz rá, ha egyedül képes megállni a lábán, és nem tőle vár mindent.

Egy határozott férfi, ha hibázik, beismeri és jóváteszi, A határozott pasi mer élni, meri kipróbálni az újat. A határozott férfi csak részben ad az emberek véleményére, meghallgatja őket, átgondolja, amit mondanak (főleg azok, akikben tényleg megbízik!), de egyedül dönt. Lényeg, hogy a tutyi-mutyiból is határozott férfi legyen: minél nagyobb fokú önállóság, döntésképesség, életigenlés, bátorság, álljon újra és újra talpra és bízzon magában, gondolkodjon pozitívan.

Remélem, segítettem! ;)

2012. márc. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szerintem ha helyes vagy mindegy,hogy félénk vagy-e vagy sem,mert az osztálytársaim 90%-ának a külső a fontos,nem a viselkedés.egyébként szerintem kifejezetten aranyos is LEHET egy félénk,visszafogott srác:)

16/L

2012. márc. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hát utolsó, aranyos oké, mindenki ezt mondja. ami tudom hogy nem negatív jellemző, de amíg aranyos vagyok le fog engem valaha, valaki szopni? aohgy én tudom ez a barát zóna...
2012. márc. 17. 15:29
 10/11 Gordon Freeman ***** válasza:

nyugi srác, minden ezen a világon kizárólag okkal történik, így annak hogy ilyen vagy, bizony nyomós oka van.

az életcélod az lesz ezentúl tehát, hogy kitaláld mi ez az ok.


minden ember más és másban jó.

ahogy mondani szokás: senki sem jó mindenben, de mindenki jó valamiben!!

igaz most nem ez a kérdésre a válasz, de ha úgy veszed, inkább próbáld meg az előnyös tulajdonságaidat kihangsúlyozni.

miben vagy jó?, mihez van érzéked??

ha azt csinálod, akkor a jó kisugárzásod visszahat a környezetedre, és sokkal megnyerőbb leszel...


a nőknek meg elárulom tökre mindegy hogy egy pasi hogy néz ki, ők ezt nagyívben leszarják!

nekem is van pár jóképű haverom, akik majd' 30 évesen akkor fogtak női mellett amikor az anyjuktól szoptak és olyan is, aki köpedék fejjel bír és már volt vagy 18 nővel, tehát igazam van...és ez a nagy általánosságra igaz, a környezetemből veszem a példákat.


ne törődj semmivel, csak élvezd az életed!! :)

2012. márc. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!