Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jönnek össze értelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jönnek össze értelmes lányok tahó bunkókkal?

Figyelt kérdés

Először is kicsit hatásvadásznak akartam a címet, általában nem így látom, legtöbbször mindkét fél hasonló intelligenciával rendelkezik.


De előfordul párszor olyan is, hogy értelmes a lány, és mégis egy akkor buta suttyó paraszttal jár, hogy eszméletlen. Komolyan, nem zavarják őket az intellektuális különbségek? Hogyan tudják normális létükre az ostobaságok hallgatni egész nap a másiktól?


2012. márc. 17. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Én is a bunkó vagyok és még sincs csajom úgyhogy ez nem igaz!
2012. márc. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kémia tehet róla!
2012. márc. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
aki összejön bunkóval, az nem éppen értelmes, normális lány Karesz.
2012. márc. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Pénz és kuki. Ennyi.
2012. márc. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Most ez a menõ!
2012. márc. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

Értelmiségi lány vagyok, egész nap kutató munkát végzek szakdolgozatokhoz, kemény filozófiai tételekkel dobálozok napi szinten. DE a barátom kevésbé intelektuális, és ez egyszerűen lenyűgöz engem, (bunkónak nem mondanám), mintha 5 szőke nő veszett volna el egy ADONISZ-ba :) Káprázatos.


22/L

2012. márc. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért,mert a szerelem öl,butít,és nyomorba dönt,illetve vakká tesz...és ha elvakulsz,nem számít,alapból mennyire vagy értelmes és intelligens,akkor is besétálsz abba a bizonyos csapdába...Sokszor meg már késő,mire észhez térsz.Van rá precedens bőven.Mielőtt pedig bárki is elkezdené bizonygatni,hogy márpedig egy intelligens nő nem eshet bele ebbe a csapdába,közlöm,hogy még csak az amúgy okos,tanult nők a leginkább.Hiszen közölük is sokan alacsony önértékeléssel rendelkeznek,és amilyen értelmesek,éppen annyira szeretetéhesek.Ezt pedig simán kihasználja bármelyik tahó,akinek van dumája,meggyőzőképessége.
2012. márc. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap leírtam egy hasonló kérdéshez egy lehetőséget: A bunkóság meg nemtörődömség önbizalmat sugároz, mert ezeket a suttyókat nem érdekli, hogy ki mit gondol róla. Sok lány nem tud átlátni ezen, csak egyszerűen azt látják, hogy itt ez a pasi, aki megengedheti magának, hogy így viselkedjen, biztos tud valamit, van benne valami extra...
2012. márc. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Lifeishard ***** válasza:
100%
Előző. ott a pont.
2012. márc. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem is ott a pont öcsikék
2012. márc. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!