Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelmemnek írtam a faceboo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmemnek írtam a facebook üzenöfalára szerintetek szép? Stefano Bondate a profilom neve ö egy maffiozo volt.

Figyelt kérdés

Szertelek!Éted bármit megteszek mert szertelek oly szép vagy hogy nem merek a te profil képped miat szép szavakat kíirni.Tudod hogy ki vagyok.Az álnevemet akiröl neveztem el olyan szörnyű ember volt mint amilyen én vagyok.♥

Boccsánat a sok szörnyűségért amit láttál bennem vagy aminek szemtanúja voltál amit csínáltam.Megjavultam azért mert téged nagyon szeretlek.Ha egyszer megölelnél szívböl már nem lennék ilen.Szeretlek téged mert gyönyörű vagy és megérdemled.Azok a szép szavak amiket nem mondok ki nyílvánossan hogy:Nagyon szeretlek itt a neve van.♥


2012. márc. 17. 16:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nekem már volt dolgom nővel,de neked 13 évesen kötve hiszem.ÉS akkor is gáz a szöveg! :D:D:DD
2012. márc. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Végre egy leszbi.:D
2012. márc. 18. 12:05
 13/20 anonim válasza:
Lehet, hogy cikinek tartja, néha a lányok elég nagy gecci fasszszopók tudnak lenni azzal, akinek tetszenek. Amúgy az utolsó válaszoló nagyon nagy fassz.
2012. márc. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Ja, amúgy szép. Hogy reagált?
2012. márc. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Hát...Az testvére megfennyegetett hogy kínyír.Törölte a bejegyzést az üzifalárol.
2012. márc. 19. 18:52
 16/20 anonim válasza:

A testvére gondolom fiú...

Amúgy honnan tudta, hogy te voltál?

2012. márc. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Álnéven böngészem a netet a bátyát nem ismerem de testőri védelmet szeretnék magam mellé.
2012. márc. 20. 20:37
 18/20 anonim válasza:
Szóval azt nem tudja, hogy te voltál, csak megfenyegette "Stefano Bondate"-t?
2012. márc. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
igen.
2012. márc. 21. 19:09
 20/20 anonim ***** válasza:
XXXXXXXXDDDDDDDDDDDDDD még jó hogy vannak ilyen életrevaló gyerekek miattuk nem unalmas a hétfő este, de gyerek, holnap már órarend szerint mész suliba ;)
2012. szept. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!