Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet az hogy ha tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az hogy ha tetszem egy pasinak és ezt kközli is velem akkor azonnal nekem is megtetszik, vagy talán többet is érzek?

Figyelt kérdés

pedig elötte szinte észre se vettem....

nem egy eset volt már így


2009. jún. 12. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szereted, ha szeretnek.
2009. jún. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés, én is mindig azokba a lányokba zúgtam bele, akiknél úgy éreztem, hogy lehet, hogy érez valamit.
2009. jún. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nálam pont fordítva van ... :/
2009. jún. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

1. nem vagy eleg magabiztos h meg tudj hoditani valakit igy ez a konnyebb megoldas

2. tul felenk vagy hogy kezdemenyezz

3. tulsagosan felsz a csalodastol, h visszautasitanak

4. szeretet hianyod volt 1 ponton es megfelelesi kenyszered van, mindenkinek tetszeni akarsz igy azok az embereket akik kedvelnek tulzottan szimpatizalod

5. ennyire nincs izlesed es sajat velemenyed?


ez igy nem jo, mivel utolag lehet rajosz h igazabol nem is tetszik az illeto.

2009. jún. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!

Egyébként nem ugy értem hogy lehet a leghülyébb srác,nekem akkor is bejön,mert én is neki...

hanem inkább akkor veszem észre hogy ő is nekem,van benne valami amit addig nem vettem észre.

Nem igazán vagyok ez a pasizos típus,ritka eset az hogy kikapcsolodjak...leginkább pörgök,tanulok,elvégzem a feladataim,és közben elmegy a nap(ami nem unalmas)de észre se veszem hogy ki mit érez...:(

(Most jöttem rá :D)

2009. jún. 12. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!