Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik, ha egy lány szeplős,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik, ha egy lány szeplős, vagy inkább taszít?

Figyelt kérdés

Télen alig látszanak, de most, hogy ilyen jó idő van, kicsit előjöttek a szeplőim. Nem az egész arcomon, csak az orromon és az körül.

Kicsit zavar, mert szerintem így még fiatalabbnak nézek ki, mint amennyi vagyok (babaarcom van, ami még rádob egy lapáttal). Alapozó se takarja el, és kínosan érzem magam ez miatt.


2012. márc. 18. 12:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
tetszik :D
2012. márc. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
az tök aranyos :D
2012. márc. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 tetro ***** válasza:
40%
szerintem a szeplő egyáltalán nem ciki, sőt bájos. egy vörös hajú szeplős lány elég csábító tud lenni
2012. márc. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat. Megnyugtató, hogy néhány embernek tetszik.

Igen, vörös hajú lányon talán jobban mutat, természetesebb. Nekem hosszú, hullámos szőke hajam van, és kék szemem.

2012. márc. 18. 12:46
 5/13 anonim ***** válasza:
39%
Abszolút nem taszít! Akit taszít, lehet hogy meleg! :S Szerintem inkább vonzó, vagy legrosszabb esetbe közömbös.
2012. márc. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%

A szeplő semmit nem rondít.

Ettől te még lehetsz szép és kevésbé szép is.

2012. márc. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Zoltános válasza:
52%

Én meg csak a szeplős lányokat szeretem.

Különlegesek. Főleg szőke hajjal!

2012. márc. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem a szeplő az ami számít, hanem az aki hordja. Lehetsz ettől szép is meg csúnya is. Olyan ez mint amikor a fiúk arról beszélnek, hogy melyik mell szebb a kicsi vagy a nagy. Bármelyik lehet szebb a másiknál, mert nem csak a mell számít.. :D
2012. márc. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

ha nagyon zavar, akkor használj 30, 50 faktoros arcra való naptejet és nem jönnek ki a szeplők ! Ha meg már kijött akkor citromlével tudod halványítani !


De ha nem sok van , akkor igazán nincs miért aggódnod , szerintem is cuki :)

2012. márc. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
Nekem szexi!Imádom!
2012. márc. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!