Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ferfiak nehanya szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferfiak nehanya szerint mindig a no provokalja ki a nemi eroszakot, tehat mint fogalom nem is letezik? Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
2012. márc. 18. 19:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
23%
Előfordulhat hogy a nő provokálja ki de szerintem akkor már nem is igazán erőszaknak minősül, mivel valamilyen szinten a nő is akarja.
2012. márc. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 mus musculus ***** válasza:
91%
Mi van? Én ilyet még nem hallottam egyetlen férfi szájából sem, legfeljebb néhányukéból annyit, hogy a nők túl falatnyi göncbe bugyolálják magukat, de szerintem nem mondható általánosnak ez a felfogás.
2012. márc. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez úgy hülyeség, ahogy van. A kiprovokálás alatt azt értik egyesek, hogy a nő kihívóan öltözködik, tehát szerintük ezzel maga hívja ki a sorsot maga ellen. Mindig lesznek sajna, akik ezzel akarják menteni azt, hogy nincsenek emberi érzéseik, csak állati ösztöneik, és legszívesebben a nőstényt a hajánál fogva húznák be a barlangba, ha rájuk jön a - bocsánat a szóért - b.szhatnék. Mert ez az.

Az ilyen lények logikája mentén minden nőt le lehetne teperni, aki nőnek öltözik, aki esetleg miniszoknyát hord, azt már hovatovább jogosan erőszakolják meg, mert minek vesz fel ilyet ha nem az a célja.

Hála az égnek azonban léteznek (a többség) normális emberek, akik függetlenül a másik öltözködési stílusától nem tekintik tárgynak a nőt, ők nem is fognak erőszakot elkövetni.

2012. márc. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
34%

Aki qrvának öltözik ne csodálkozzon hogy megb@sszák.

De igazából ez egy f@szság,az erőszaktevők általában beteg aberrált önbizalomhiányos f@szfejek.

2012. márc. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Mert en megertem, hogy ra lehet mindenre fogni a nemi eroszakot.

De mi van akkor, mikor egy par honapos csecsemot(mert biza van ilyen is), vagy egy oreg nenit eroszakolnak meg.

Na ezt nem ertem, hogy az aldozat hogyan is kovetelheti ki.

2012. márc. 18. 19:30
 6/24 anonim ***** válasza:
98%

A nemi erőszak nem feltétlenül csak k.urvásan öltözködő r.ibancokat veszélyezteti. Sokszor 13-14 éves kislányos semmi szexis küllemű lányokat is megerőszakolnak ilyen beteg állatok, mert ők gyengék és nem tudnak ellenállni, vagy kisfiúkat, vagy olyan lányokat, akik egész egyszerűen csak rosszkor voltak rossz helyen, de nem is öltöztek k.urvásan.

Hogyne létezne, mint fogalom?

Más kérdés, hogy néhány fogyatékos barom, aki sehogy sem jut nőhöz, mert egy lúzer, azzal próbálja mentegetni magát, hogy igazából a nő provokálta ki belőle.

Amúgy szerintem sokszor még ez is csak egy agyszülemény.

Láttam olyan esetet (bár ott konkrét erőszak nem volt, csak balhézás), ahol a srác azt mondta, hogy a csaj provokálta neki magát, holott semmit se csinált, a barátnőivel voltak egy buliban, igen, szexisen nézett ki, mert hát most buliba miért ne, és mikor a srác bepróbálkozott, elküldte, amúgy rá se nézett.

Na hát most ha ez felhívás egy keringőre, akkor régen rossz világban élünk...

2012. márc. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
10%

Bizonyos esetekben elképzelhető hogy igen, nem arról van szó hogy ne létezne nemi erőszak! De mért ne lehetnének olyan nők is akik ne próbálnák meg kihasználni hogy ők vannak előnyösebb helyzetben ehhez hasonló esetekben, a nők közt is ugyan úgy vannak ilyenek és olyanok is ugyan úgy mint a férfiak között is, és nyilván az a néhány férfi vagy akármennyi, sem úgy gondolja hogy minden esetben a nő provokálja ki, de biztos előfordul olyan is....


És itt nem arról van szó hogy egy nő ne öltözhetne csinosan, sőt öltözzön úgy nyugodtan, csak nem mintegy hogy mit nevezzünk annak, azt hogy ízléses csinos ruhában van, vagy egy olyanban amiből szinte kilógnak a mellei...

2012. márc. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
8%

19:33


Hát még ha buliról is van szó, aki túl kihívóan öltözik annak esetlegesen olyan helyzetekkel is számolnia kell amit írtál, mert akárki is, valószínűleg azért vesz fel olyan ruhát hogy megbámulják, hát akkor ha valaki balhét csap, akkor a csaj kamatostul megkapja a középpontot és örülhet is neki :)

2012. márc. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Missi_Key ***** válasza:
100%

a nemi erőszakot nem lehet kiprovokálni.

ez nem olyan mint a verekedés, hogy vagy megteszed, vagy téged vernek.


akkor sem lenne joga senkinek nemi erőszakot elkövetni, ha az áldozata meztelenül a lábára ülne. mert ha nemet mondd, ennek ellenére, az nemet jelent, és pont.


nem bánthatod a másikat csak azért mert szép, vagy mert kék a haja, vagy mert punk, vagy mert leszbikus, vagy mert éppen lengén öltözött fel.

2012. márc. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
31%
nem mindig se sokszor!
2012. márc. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!