Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kipróbáltad már ezt a techniká...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kipróbáltad már ezt a technikát? Tényleg beválik ez a listás dolog?

Figyelt kérdés
Ma azt tanácsolták nekem hogy ha szeretnék párt magamnak, akkor írjam össze egy listába, hogy mégis mit szeretnék, hogy milyen tulajdonságai legyenek, és akkor olyan embereket kezdek magam köré vonzani akik megfelelnek ezeknek a kritériumoknak :D Ez tényleg jó ötlet? Én ilyenekkel eddig nem foglalkoztam, de érdekesen hangzik.
2012. márc. 19. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Felesleges időpazarlás. Olyan nem létezik, aki minden kritériumnak megfelel. Kompromisszum! Ennyi erővel add le egy labornak a listát és klónoznak neked egyet. :Đ
2012. márc. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Ez hülyeség... -.-"

Mindenki tökéletes embert akar, mindegy, hogy összeírod e mert ez csak olyan dolog, mint amikor valakit el akarsz felejteni vkit és összeírod egy papírra a tulajdonságait .... EGYÉBKÉNT MEG HA TÖKÉLETES EMBERT AKARSZ? AKKOR VEGYÉL BARBIE-T!!! -.-"

2012. márc. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez valamelyik könyvben szerepelt. Kb csak erről szól a könyv, hogy milyen sikere lett a dolognak, rakd rendbe az életedet, magadnak felelj meg, és majd jöhet az Igazi. De csak épphogy beleolvastam, nekem nem keltette fel az érdeklődésemet...
2012. márc. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem mindig abba szeret bele az ember, aki az ideálja, úgyhogy ez hülyeség.
2012. márc. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ez egy baromság!


a listázás az amúgy nem rossz,csak ne ilyen tulajdonságokat írj fel...hanem inkább azoknak a személyeknek a nevét,akik szóba jöhetnek...aztán majd közülük választasz;)!

2012. márc. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem baromság ez egy nagyon okos ötlet,én is leírtam minden kikötésemet,nem keveset írtam.És bejött,írd csak le,a sikeres emberek mindig is tudják a céljaikat míg az átlag ember csak tengődik és el van,célok nélkül.Amit leírsz az 1000%-ban megvalósul-Brian Tracy.


Tudtad,hogy a párok 60%-a nem azzal van együtt akivel akar?Nem véletlen a 70%-os válási ráta.

Írd csak le,és ne alkudj meg hidd el,ha olyannal jössz össze aki nem minden szempontból megfelel akkor annak nem sok jövője lesz.


Olvasd a Titok könyvet,hasznos.

2012. márc. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De kedves vagy utolsó, köszi szépen :)) Megírom a listát :)
2012. márc. 19. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!